Kopparpanna med tappkran, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Slutpris10 500 SEK
Dosa mässing, 1900-tal
SlutprisInga bud
Vikter mässing, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Yxa, märkt WB Lingbo
Slutpris200 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, BOA Eskilstuna
Slutpris350 SEK
Topografisk karta över Sverige, skala 1:50000
Slutpris50 SEK
Burk plåt, Gevalia Rosteriet, med julmotiv
Slutpris175 SEK
Albin Amelin pastell, signerad -28
Slutpris2 800 SEK
Kikare Lichter KoC 10x50
Slutpris100 SEK
Kniv med bälte
Slutpris50 SEK
Machete Au Crocodile
Slutpris75 SEK
Bila märkt A.H
Slutpris750 SEK
Svepask & hyvel, 1700-1800 tal
Slutpris75 SEK
Färglitografi okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Gunnar Brusewitz akvarell, signerad -77
Slutpris650 SEK
Kötthack 2 stycken, allmoge 1700-1800 tal
Slutpris75 SEK
Kopparform & kopparbricka, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Parti vinylskivor LP
Slutpris50 SEK
Fäbodvallspall allmoge, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Otto Lindberg olja på duk "Stugsunds inlopp" signerad 1918
Slutpris5 000 SEK
P. Friis olja på duk "Vinterlandskap" signerad
SlutprisInga bud
Märklin lok 3001
Slutpris450 SEK
Märklin tillbehör
Slutpris200 SEK
Surfplatta Sony Xperia Tab
Slutpris150 SEK
Samovar mässing
Slutpris250 SEK
Skrivbordsuppsättning 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Bordslampa 1920-1930 tal
Slutpris125 SEK
Kamera Chinon CG-5
Slutpris50 SEK
Ostkupa pressglas
Slutpris150 SEK
Vagnslykta 1900-tal
Slutpris75 SEK
Vägglampetter 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Koppar 4 delar, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Elljusstake typ 1016
Slutpris450 SEK
343
Väggur s.k herrgårdsur, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Hedbloms lada" signerad
Slutpris7 800 SEK
Royal Botania trädgårdsbelysning "Twinkle 30"
Slutpris100 SEK
Royal Botania "Beamy 100 Stone"
Slutpris50 SEK
342
Bordsur FHS Germany, 1900-tal
Slutpris1 900 SEK
Royal Botania trädgårdsbelysning "Rectangular 70"
Slutpris125 SEK
Royal Botania trädgårdsbelysning "Irony 70"
Slutpris200 SEK
Royal Botania trädgårdsbelysning "Lucefer 30"
Slutpris75 SEK
Koppar 4 delar, 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Servisdelar utländsk, 13 delar
SlutprisInga bud
Royal Botania trädgårdsbelysning "Lucefer 30 Antique"
Slutpris75 SEK
Mariehult design, mattallrikar 4 stycken
SlutprisInga bud
Royal Botania trädgårdsbelysning "Irony 40" 3 stycken
Slutpris550 SEK
Bordslampa 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK