Slutpris10 500 SEK
C.L Rosendahl olja på duk "Motiv från Göteborg" signerad
Slutpris75 SEK
S. Englund olja på pannå, signerad -57
SlutprisInga bud
Rütta Lappalainen akvarell, okänd konstnär
SlutprisInga bud
Färglitografi okänd konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
U. Thornvigg olja på duk "Stilleben" signerad -95
SlutprisInga bud
Anette Ström olja på duk, signerad -94
Slutpris50 SEK
S. Bergwall olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Uno Vallman olja på duk, signerad
Slutpris1 800 SEK
Uno Vallman färglitografi, signerad
Slutpris300 SEK
Fåtöljer club-modell, 1 par, 1980-1990 tal
Slutpris4 200 SEK
Roger Metto färglitografi, signerad med blyerts
Slutpris400 SEK
Äkta matta, handknuten Indien, 100% ull
Slutpris3 000 SEK
Äkta matta
Slutpris500 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris1 400 SEK
Kista 1700-1800 tal
Slutpris50 SEK
Resekoffert kolonial-stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Stolar 1 par, allmoge 1700-1800 tal
Slutpris75 SEK
Slutpris11 000 SEK
Äkta matta, handknuten
Slutpris2 400 SEK
Gunnar Brusewitz akvarell "Sjungande domherre" signerad 2.3.68
Slutpris550 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1911
Slutpris1 600 SEK
Åke Rolfstadius bord, mosaik
Slutpris1 500 SEK
J. Hage olja på duk, signerad 1919, Cop. Bruno Liljefors
Slutpris50 SEK
Spegel rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Hans Dahl olja på duk på pannå, signerad 29 Juni 1898 Kirkenes
Slutpris9 200 SEK
Per Forsell foto "Mats Kerste" signerad 1955
Slutpris1 300 SEK
V. Aaltona olja på duk "Blomsterstilleben" signerad
Slutpris800 SEK
Albin Amelin färglitografi, signerad
Slutpris400 SEK
Per Forsell foto "Slöjdaren" signerad 1946
Slutpris1 100 SEK
Skolplansch "Häst" Norstedt & söner
Slutpris350 SEK
Tråg allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Tråg allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Tavla handtryck Jobs, komp. Lisbet Jobs Leksand
Slutpris150 SEK
Slutpris10 500 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Hälsingespelemannen/Stora spelemannen" signerad
Slutpris4 600 SEK
Brasskärm rokoko-stil, sekelskiftet
Slutpris125 SEK
Kopparmått 20L, 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Gustavsberg servis, 42 delar
Slutpris1 100 SEK
Tryck på pannå "Kvinna med barn"
Slutpris200 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Bordslampa-fönsterlampa mässing, 1960-1970 tal
Slutpris75 SEK
Lennart Sand färglitografi, signerad
Slutpris225 SEK
Kista 1800-tal
Slutpris50 SEK
Rullator Carl-Oskar. utomhus
Slutpris1 400 SEK
Koppar 4 delar, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Koppar 3 delar, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skåp 1700-1800 tal
Slutpris2 600 SEK