316 Burk plåt, Gevalia Rosteriet, med julmotiv

3671a_8dbe5d58f94e76b_med.jpeg
  • 3671a_8dbe5d58f94e76b_sm.jpeg
  • 3671b_8dbe5d5911cb849_sm.jpeg
  • 3671c_8dbe5d592c2b0ff_sm.jpeg
  • 3671d_8dbe5d5942d63ae_sm.jpeg
  • 3671e_8dbe5d595d72ec5_sm.jpeg
  • 3671f_8dbe5d597ff2fbc_sm.jpeg

  • Skick:Slitage, bucklor & rost.
  • Storlek:H 12 cm, B 23 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)165 SEK