Skrin 1930-1940 tal
Skrin 1930-1940 tal
Slutpris225 SEK
Bo Borgström skål
Bo Borgström skål
Slutpris50 SEK
Glas, 7 stycken
Glas, 7 stycken
Slutpris100 SEK
John Källe Elme Glasbruk, ölsejdlar 6 stycken
Slutpris450 SEK
Gösta Sigvard Lindshammar, fotglas 12 stycken
Slutpris450 SEK
Elastolin figuriner, 12 delar
Elastolin figuriner, 12 delar
Slutpris350 SEK
Hushållsvåg Hugin 1940-1950 tal + plåtburk
Slutpris50 SEK
Gösta Sigvard Lindshammar, assietter 8 stycken
Slutpris150 SEK
Burkar, Mazetti & Äkta Svensk Honung
Slutpris175 SEK
Gullaskruf "Vineta" 12 delar
Gullaskruf "Vineta" 12 delar
Slutpris650 SEK
Margit Öjemark lerfat, signerad 2000
Slutpris125 SEK
Ulla Winblad Alingsås keramik, lerfat 2 stycken
SlutprisInga bud
Vägglampa retro, 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
Vägglampa 1960-1970 tal
Vägglampa 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Väggur "Vedette" mässing, 1970-1980
Slutpris50 SEK
Spegel 1940-1950 tal
Spegel 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Simon Gate Orrefors "Tusen fönster" skål, signerad
Slutpris250 SEK
Tennisracket Davis Cup
Tennisracket Davis Cup
SlutprisInga bud
Skrivbords-set 1930-1940 tal
Skrivbords-set 1930-1940 tal
SlutprisInga bud
Spegel 1980-1990 tal
Spegel 1980-1990 tal
Slutpris950 SEK
Vägglampor RAF 6030 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Vägglampetter 1 par, Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Servisdelar nysilver, Joh. Engström, 4 delar
Slutpris50 SEK
Elastolin figuriner
Elastolin figuriner
Slutpris400 SEK
Rostfria kaffepannor, 3 stycken + rostfri skopa
Slutpris275 SEK
Servisdelar nysilver, 3 delar, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Fotoram plåt, 1920-1930 tal
Fotoram plåt, 1920-1930 tal
SlutprisInga bud
Karaff s.k fyllehund, 1920-1930 tal
Slutpris225 SEK
Gefle "Mullbär" bringare
Gefle "Mullbär" bringare
Slutpris75 SEK
Litograferat plåtskrin, 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
Dalahäst 1900-talets mitt
Dalahäst 1900-talets mitt
Slutpris600 SEK
Affisch "Abba" 1975
Affisch "Abba" 1975
Slutpris50 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
SlutprisInga bud
Pär Ivar Jogstad olja på duk, signerad
Slutpris225 SEK
Olja på duk "Notre Dame, Paris" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
P. Friis olja på duk "Vinterlandskap" signerad
Slutpris100 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
SlutprisInga bud
Äkta matta Bokhara, handknuten
Slutpris1 100 SEK
Lane Wollart olja på pannå, signerad LW-48
Slutpris50 SEK
Slutpris20 500 SEK
Pinglor, 6 stycken
Pinglor, 6 stycken
Slutpris225 SEK
Mortlar Skultuna mässing, 5 stycken
Slutpris225 SEK
Einar Svedin olja på duk "Livets träd" signerad E. Svedin
Slutpris3 200 SEK
Klocka mässing, Mora 00
Klocka mässing, Mora 00
Slutpris125 SEK
Klocka mässing T.B 8/0
Klocka mässing T.B 8/0
Slutpris150 SEK
R. Christianson olja på pannå "Bollnäsmotiv" signerad
Slutpris450 SEK
Klocka mässing, FM Mattsson Mora 8/0
Slutpris250 SEK
Klocka mässing
Klocka mässing
Slutpris100 SEK