315 Vägglampetter 1 par, Gustaviansk stil, 1900-tal
Med ljushållare. Kristallprismor.
- Skick:Bruksslitage & stearinrester.
- Storlek:H ca 30 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |