307 Vägglampa retro, 1970-1980 tal
Metall. Reglerbar lampa
- Skick:Fungerar vid inskrivning. Repor & bucklor.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |