Stig Lindberg "Blå Alster" fat, 2 stycken, med mera
Slutpris150 SEK
Parti diverse
Parti diverse
SlutprisInga bud
Klädhängare, 2 stycken
435
Klädhängare, 2 stycken
Slutpris350 SEK
Fiskfat keramik
Fiskfat keramik
Slutpris125 SEK
Lekhäst 1800-1900 tal
417
Lekhäst 1800-1900 tal
Slutpris1 000 SEK
Förvaringsbackar plast, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Matservis KPM, 45 delar
Matservis KPM, 45 delar
Slutpris275 SEK
Skultuna koppargryta
Skultuna koppargryta
Slutpris225 SEK
Parti koppar, 1800-1900 tal
Parti koppar, 1800-1900 tal
Slutpris200 SEK
Rörstrand "Grön Anna" 15 delar
Slutpris1 200 SEK
Kopparbalja 1800-1900 tal
Kopparbalja 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Kaffekvarn trä, 1800-1900 tal
Kaffekvarn trä, 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Resegrammofon "His masters voice"
Slutpris175 SEK
Diverse figuriner, porslin & trä, 6 stycken
Slutpris350 SEK
Pipstånka allmoge, 1800-tal
445
Pipstånka allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Kaffeservis Gustafsberg "Peking" 21 delar
Slutpris175 SEK
Kaffeservis 21 delar, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Salongsgrammofon "His masters voice"
Slutpris350 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris150 SEK
Kaminur, sekelskiftet
Kaminur, sekelskiftet
Slutpris400 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris750 SEK
Spegel 1900-2000 tal
Spegel 1900-2000 tal
Slutpris175 SEK
Matservis Rosenthal "Maria" 33 delar
Slutpris700 SEK
Golvlampa 1970-1980 tal
Golvlampa 1970-1980 tal
Slutpris450 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Kniv signerad KR
Kniv signerad KR
Slutpris300 SEK
Philips värmelampa, 1950-tal
Philips värmelampa, 1950-tal
SlutprisInga bud
Loklykta-stinslykta 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Piedestal rotting, 1900-tal
Piedestal rotting, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Lådspegel s.k pigtittare, tillverkad Richard Eriksson, Lenninge Bollnäs 1967
469
Slutpris125 SEK
Vitrinskåp modernt
Vitrinskåp modernt
Slutpris225 SEK
Flätad korg
473
Flätad korg
Slutpris125 SEK
Hattask + diverse mössor
474
Hattask + diverse mössor
Slutpris150 SEK
TV Samsung 40"
TV Samsung 40"
Slutpris550 SEK
Campingset retro, 1960-1970 tal
SlutprisInga bud
Kont spån
Kont spån
Slutpris400 SEK
Slutpris100 SEK
Damejeanne i träfodral
472
Damejeanne i träfodral
Slutpris125 SEK
Werner Zapf olja på duk, signerad
Slutpris275 SEK
Oljetryck "stilleben"
Oljetryck "stilleben"
Slutpris225 SEK
Spegel teak, 1960-tal
Spegel teak, 1960-tal
Slutpris100 SEK
Slutpris100 SEK
Fickur silver Billodes
Fickur silver Billodes
Slutpris300 SEK
Symaskin Husqvarna Automatic
Symaskin Husqvarna Automatic
Slutpris700 SEK
Flätad korg med lock
471
Flätad korg med lock
Slutpris175 SEK
Fickur silver Omega
Fickur silver Omega
Slutpris850 SEK