454 Matservis Rosenthal "Maria" 33 delar

12589a_8dceec2a57f5c8d_med.jpeg
  • 12589a_8dceec2a57f5c8d_sm.jpeg
  • 12589b_8dceec2a6def7e8_sm.jpeg
  • 12589c_8dceec2a856d911_sm.jpeg
  • 12589d_8dceec2a9c8fa26_sm.jpeg
  • 12589e_8dceec2ab601af2_sm.jpeg
  • 12589f_8dceec2acb3870a_sm.jpeg
  • 12589g_8dceec2ae3276b0_sm.jpeg
  • 12589h_8dceec2af901480_sm.jpeg

17st mattallrikar, Diameter 24 cm.

9st förrättstallrikar, Diameter 21.5 cm.

5st djupa tallrikar, Diameter 17.5 cm.

1st fat.

1st fat Classic Rose, Diameter 31 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK