396 Matgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal

11815a_8dcd8b837cd2561_med.jpeg
  • 11815a_8dcd8b837cd2561_sm.jpeg
  • 11815b_8dcd8b8395e9ee3_sm.jpeg
  • 11815c_8dcd8b83b1a657f_sm.jpeg
  • 11815d_8dcd8b83c87f51c_sm.jpeg
  • 11815e_8dcd8b83de422ff_sm.jpeg
  • 11815f_8dcd8b83f3d2201_sm.jpeg
  • 11815g_8dcd8b84079e5d2_sm.jpeg
  • 11815h_8dcd8b84208f635_sm.jpeg
  • 11815i_8dcd8b843c6f4c5_sm.jpeg
  • 11815j_8dcd8b84575d1cc_sm.jpeg

Bord med 2st iläggsskivor. H 72 cm, Diameter 100 cm.

4st stolar, löst stoppad sits. Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 88 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Skiva med fläckar.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK