Stokke knästol
Slutpris225 SEK
Fåtölj 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Skoglund & Olsson Gefle, kamin gjutjärn
Slutpris650 SEK
Fönster blyinfattat glas
Slutpris225 SEK
Grind järnsmide, 1900-tal
Slutpris800 SEK
445
Stringhyllor äkta string
Slutpris550 SEK
Gallerimattor, 2 stycken
Slutpris175 SEK
Stringghylla äkta string
Slutpris350 SEK
Gallerimattor, 2 stycken
Slutpris100 SEK
Äkta matta "Rodbar" Iran
Slutpris1 100 SEK
424
Bord IKEA, modernt
Slutpris350 SEK
Rökbord 1930-1940 tal
Slutpris100 SEK
Stringhylla, Nils & Kajsa Strinning, 1950-1960 tal
Slutpris2 800 SEK
435
Golvlampa 1940-1950 tal
Slutpris1 800 SEK
Armbandsklocka Atlantic "världsmästaruret" Jet Super
Slutpris500 SEK
Armbandsklocka Swatch Irony
Slutpris175 SEK
Armbandsklockor, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Frackur Lagonda
Slutpris100 SEK
Armbandsklockor, 3 stycken
Slutpris750 SEK
Parti bijouterier
Slutpris50 SEK
Stringhyllor
Slutpris1 000 SEK
Silverskedar, 11 stycken
Slutpris700 SEK
Armbandsklockor, 7 stycken
Slutpris125 SEK
Fickur, 3 stycken
Slutpris200 SEK
Frank Larsen keramik, 7 delar
Slutpris800 SEK
La Poterie, 4 delar
SlutprisInga bud
Parti majblommor
SlutprisInga bud
Parti tändsticksaskar
Slutpris75 SEK
Parti filmisar
Slutpris100 SEK
Parti bijouterier
Slutpris125 SEK
469
Bordslampa-fönsterlampa
Slutpris100 SEK
Bordslampor-fönsterlampor, 2 stycken
Slutpris50 SEK
471
Trasmatta
SlutprisInga bud
472
Parti vykort + frimärken
Slutpris75 SEK
473
Parti mynt
Slutpris75 SEK
474
Brioleksak
Slutpris100 SEK
Ljusstakar malm, 1 par
Slutpris125 SEK
Bordsur, Aktiebolaget Sparuret
Slutpris50 SEK
Bok, Svensk arbetarrörelse under hundra år
SlutprisInga bud
Pärlhalsband
Slutpris75 SEK
Pärlhalsband
Slutpris225 SEK
Pärlhalsband
Slutpris175 SEK
Armringar, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Bok, Jubileums bokfilmen 1914-1964
SlutprisInga bud
Inbundna tidningar, Husmodern 1925, Del 1 & 2
Slutpris100 SEK
Pall 1900-tal
Slutpris75 SEK
488
Pär Ljusberg batiktavla, signerad
Slutpris450 SEK
489
Plansch "Hund"
Slutpris150 SEK