17 Byrå rokoko-stil, 1900-tal

6323a_8dc2c8f65166c97_med.jpeg
  • 6323a_8dc2c8f65166c97_sm.jpeg
  • 6323b_8dc2c8f66f27312_sm.jpeg
  • 6323c_8dc2c8f696b78b3_sm.jpeg
  • 6323d_8dc2c8f6bc094ad_sm.jpeg
  • 6323e_8dc2c8f6d763ce0_sm.jpeg
  • 6323f_8dc2c8f7010ae3c_sm.jpeg
  • 6323g_8dc2c8f724a8bf4_sm.jpeg
  • 6323h_8dc2c8f73e02346_sm.jpeg
  • 6323i_8dc2c8f755b381f_sm.jpeg
  • 6323j_8dc2c8f772bcbd4_sm.jpeg

2 lådor. Beslag original. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 77 cm, B 76 cm, D 47 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK