Äkta matta Turkiet "Atlas" handknuten
Final bid750 SEK
Matta Willton
Matta Willton
Final bid125 SEK
Äkta matta, knuten
Äkta matta, knuten
Final bid550 SEK
Sidobord modernt
Sidobord modernt
Final bid200 SEK
Trädgårdskärra Fogelsta "Hasse"
Final bid750 SEK
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Final bid275 SEK
Karmstolar 1 par, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid150 SEK
Karmstolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid225 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Ryamatta 1970-1980 tal
Ryamatta 1970-1980 tal
Final bid175 SEK
Pall 1960-1970 tal
Pall 1960-1970 tal
Final bid50 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid450 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Final bid1,200 SEK
Klädskåp "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Final bid2,400 SEK
Skåp modernt
Skåp modernt
Final bid250 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
Final bid850 SEK
Motionscykel Trojan Pro 1000
Motionscykel Trojan Pro 1000
Final bid175 SEK
Piedestal järnsmide
Piedestal järnsmide
Final bid400 SEK
Stolar 4 stycken, Barock-stil, 1800-1900 tal
Final bid275 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid700 SEK
Matta galleri
Matta galleri
Final bid500 SEK
Tavla-tryck, 1900-talets första hälft
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Svend Nielsen olja på duk, signerad
Folke Uppgren olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Bertil Widbrant olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
Lars Norberg olja på duk, signerad
Final bid125 SEK
Affisch James Dean
Affisch James Dean
Final bid50 SEK
Fototryck Sean Connery, ur "Goldfinger"
Final bid250 SEK
Fototryck "Elvis & Marilyn Monroe" 2002
Final bid225 SEK
Arne Brendt olja på duk, signerad
Final bid125 SEK
Nils Zetterberg färglitografi, signerad 1973
Final bid50 SEK
Olja på pannå, osignerad
Olja på pannå, osignerad
Bengt Eklund seriegrafi, signerad
Final bid125 SEK
Säng "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Final bid4,000 SEK
Olja på duk otydlig signatur "Båt i hamn"
Affisch Liverpool FC
Affisch Liverpool FC
Final bid300 SEK
Henning Palm olja på pannå, signerad -57
Olja på pannå, osignerad
Olja på pannå, osignerad
Johan Thorstensen olja på duk "Hardanger Norge" signerad
Åke Jonsson olja på pannå, signerad -06
Final bid175 SEK
Satsbord 3 delar, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid750 SEK
Göran Strandow akvarell "Vid Södra hamngatan, Söderhamn" signerad 1996
Final bid125 SEK
Tryck "Franskt motiv" signerad Andy 1958
Parti bestick Eskilstuna Jernmanufaktur AB
Final bid200 SEK
Grill Weber
Grill Weber
Final bid400 SEK
Vaser opalglas/flussglas, 7 stycken
Final bid50 SEK
Vaser opalglas/flussglas, 5 stycken
Final bid300 SEK