220 Stolar 4 stycken, Barock-stil, 1800-1900 tal

4383a_8dbf65a670b90e0_med.jpeg
  • 4383a_8dbf65a670b90e0_sm.jpeg
  • 4383b_8dbf65a686270d2_sm.jpeg
  • 4383c_8dbf65a69d964a7_sm.jpeg
  • 4383d_8dbf65a6b0ff5cb_sm.jpeg
  • 4383e_8dbf65a6c261058_sm.jpeg
  • 4383f_8dbf65a6d762ce8_sm.jpeg

Svartlackade. Fast stoppad sits. Kopplade ben. Genombruten rygg, med balusterbricka.

  • Condition:Senare bemålad. Bruksslitage, färgsläpp & repor.
  • Dimensions:Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 103 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK