Takkrona sekelskiftet
Takkrona sekelskiftet
Final bid100 SEK
Alvar Hård olja på duk, signerad med tumtryck
Final bid300 SEK
Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal
Final bid125 SEK
Takampel 1900-tal
154
Takampel 1900-tal
Final bid400 SEK
Torparlampa sekelskiftet
Torparlampa sekelskiftet
Final bid700 SEK
Takkrona 1940-1950 tal
Takkrona 1940-1950 tal
Final bid450 SEK
Takkrona 1970-1980 tal
Takkrona 1970-1980 tal
Final bid650 SEK
Taklampa 1980-1990 tal
Taklampa 1980-1990 tal
Final bid400 SEK
Taklampor 1 par, 1980-1990 tal
Final bid250 SEK
Månskensampel tidigt 1900-tal
Månskensampel tidigt 1900-tal
Final bid1,500 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
Final bid400 SEK
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Final bid125 SEK
Vitrinskåp-hörnskåp Gustaviansk stil, 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
Sideboard 1930-1940 tal
Sideboard 1930-1940 tal
Final bid150 SEK
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Final bid600 SEK
Soffgrupp 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid650 SEK
Salsskåp tidigt 1800-tal
Salsskåp tidigt 1800-tal
Final bid2,400 SEK
Spegel Fröseke "Club K 27" 1960-1970 tal
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Stadsmotiv Frankrike" signerad
Final bid175 SEK
Tryck Esterbonaden
Tryck Esterbonaden
Final bid225 SEK
J. Långström olja på pannå "Motiv från Norge" signerad 1948
Final bid75 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Motiv från Arizona, USA"
Final bid50 SEK
Olja på duk osignerad
Olja på duk osignerad
Olja på duk otydlig signatur, signerad -86
Spegel 1950-1960 tal
Spegel 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid2,400 SEK
Marknadsbord, hopfällbart
Marknadsbord, hopfällbart
Final bid300 SEK
Stege lättmetall
Stege lättmetall
Final bid275 SEK
Edwin Ollers Kosta Boda "Elon" glas, 22 stycken
Final bid350 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär, signerad
Final bid50 SEK
Byrå 7 lådor, modern
Byrå 7 lådor, modern
Final bid125 SEK
Golvlampa teak, 1950-1960 tal
Golvlampa teak, 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Final bid200 SEK
Fåtölj skinn, Svensk Design
Fåtölj skinn, Svensk Design
Final bid50 SEK
Stol 1950-1960 tal
Stol 1950-1960 tal
Final bid75 SEK
Stege lättmetall
Stege lättmetall
Final bid1,000 SEK
Golvlampa Sjöviks träindustri AB Månsarp, 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid50 SEK
Sidobord
Sidobord
Final bid150 SEK
Hallmöbel 1950-1960 tal
Hallmöbel 1950-1960 tal
Final bid800 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid650 SEK
Bänk naturmaterial
Bänk naturmaterial
Final bid150 SEK
Tvättmaskin Whirlpool 6kg
Tvättmaskin Whirlpool 6kg
Final bid1,400 SEK
Kista furu, 1950-tal
Kista furu, 1950-tal
Final bid50 SEK
Stolar 1 par, AB Nässjö stolfabrik, 1950-1960 tal
Final bid50 SEK