Folke Almlöf träskulptur, 1978
Final bid225 SEK
Huger Sputnik väderstation, 1960-tal
Final bid175 SEK
Dalahäst 1900-tal
Dalahäst 1900-tal
Final bid400 SEK
Halvmånebord 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Final bid50 SEK
Final bid550 SEK
Bord Johansson design, 1900-tal
Final bid225 SEK
Skrivbord 1900-talets första hälft
Final bid275 SEK
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Final bid750 SEK
Skrivbord 1930-1940 tal
Skrivbord 1930-1940 tal
Final bid250 SEK
Sidobord 1950-1960 tal
Sidobord 1950-1960 tal
Ekskåp 1900-tal
Ekskåp 1900-tal
Final bid800 SEK
Pinnstol 1960-1970 tal
Pinnstol 1960-1970 tal
Final bid275 SEK
Jalusiskåp 1900-talets första hälft
Final bid1,600 SEK
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Final bid50 SEK
Hörnskåp 1970-1980 tal
Hörnskåp 1970-1980 tal
Final bid350 SEK
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal
Final bid350 SEK
Ståndskåp 1800-1900 tal
Ståndskåp 1800-1900 tal
Final bid5,600 SEK
Skinnfåtölj med fotpall
Skinnfåtölj med fotpall
Final bid125 SEK
Piedestal 1970-1980 tal
Piedestal 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Pardörrar 1900-talets första hälft
Final bid1,500 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal
Stol teak, 1950-1960 tal
Final bid100 SEK
Korgstol 1900-tal
Korgstol 1900-tal
Final bid225 SEK
Matta IKEA
Matta IKEA
Final bid50 SEK
Final bid2,200 SEK
Skrivbord 1940-1950 tal
Skrivbord 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Kontorsstol 1930-1940 tal
Kontorsstol 1930-1940 tal
Final bid450 SEK
Soffkrön sekelskiftet
Soffkrön sekelskiftet
Final bid350 SEK
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft
Final bid75 SEK
Brio "Kinaspelet"
Brio "Kinaspelet"
Final bid200 SEK
Ejva Damm akvarell "Vassruggen" signerad -72
Final bid125 SEK
Bordslampa E.B, 1930-1940 tal
Bordslampa E.B, 1930-1940 tal
Final bid250 SEK
Stol 1800-1900 tal
Stol 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Bordslampa 1930-1940 tal
Bordslampa 1930-1940 tal
Final bid125 SEK
Bordslampa mässing, 1930-1940 tal
Final bid50 SEK
Puderstol sekelskiftet
Puderstol sekelskiftet
Final bid225 SEK
Laggkärl med pip, allmoge 1800-tal
Final bid350 SEK
Stop 1800-1900 tal
Stop 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Lyktor, 2 stycken
Lyktor, 2 stycken
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Final bid3,400 SEK
Kaffekvarn plåt, 1920-1930 tal
Final bid100 SEK
Kopparpanna & trattar 3 stycken, allmoge 1800-tal
Final bid100 SEK
Bo Fajans Gefle "Termo" kanna
Bo Fajans Gefle "Termo" kanna
Parti diverse kuriosa, keramik & porslin
Final bid125 SEK
Parti DVD-filmer
Parti DVD-filmer
Final bid50 SEK
Ljusstakar 2 stycken, 1900-tal
Final bid50 SEK
Första hjälpen väska AWAK
Första hjälpen väska AWAK
Final bid150 SEK