255 Skänk 1800-1900 tal

1577a_8dbb51d4cb33010_med.jpeg
  • 1577a_8dbb51d4cb33010_sm.jpeg
  • 1577b_8dbb51d4d22de13_sm.jpeg
  • 1577c_8dbb51d4d8fd7ca_sm.jpeg
  • 1577d_8dbb51d4df65ad8_sm.jpeg
  • 1577e_8dbb51d4e6a045f_sm.jpeg
  • 1577f_8dbb51d4eda47ea_sm.jpeg
  • 1577g_8dbb51d4f48aae1_sm.jpeg
  • 1577h_8dbb51d4fd8cf9d_sm.jpeg
  • 1577i_8dbb51d505eb3d8_sm.jpeg
  • 1577j_8dbb51d50cd10ee_sm.jpeg
  • 1577k_8dbb51d513aecdb_sm.jpeg
  • 1577l_8dbb51d51a8684d_sm.jpeg

2 lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Nyckel medföljer. Bruksslitage & repor. H 106 cm, B 107 cm, D 50 cm.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK