Sony radio med kassettspelare
Sony radio med kassettspelare
Final bid50 SEK
Radio Graetz PAGE netzautomatic
Final bid50 SEK
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Final bid500 SEK
Diverselåda s.k fyndlåda
Diverselåda s.k fyndlåda
Final bid125 SEK
Bordslampa Jugend, 1920-1930 tal
Final bid700 SEK
Parti diverse böcker
Parti diverse böcker
Final bid125 SEK
Lisa Larson Gustavsberg väggrelief
Final bid550 SEK
Parti diverse böcker
Parti diverse böcker
Böcker Trönö & Söderhamn
Böcker Trönö & Söderhamn
Final bid50 SEK
Kikare Floria 8x40
Kikare Floria 8x40
Final bid175 SEK
Vägglampa Ståks armaturer AB
Vägglampa Ståks armaturer AB
Final bid200 SEK
Tavla-tryck "Engine Brand"
Tavla-tryck "Engine Brand"
Final bid50 SEK
Tavla-tryck "Ciclista"
Tavla-tryck "Ciclista"
Final bid150 SEK
Kandelabrar nysilver 1 par, Jugend
Final bid2,400 SEK
Muurikka rök
Muurikka rök
Final bid1,300 SEK
Massagedyna
Massagedyna
Final bid175 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal
Skrin allmoge, 1800-tal
Final bid225 SEK
Kopparkittel 1800-tal
Kopparkittel 1800-tal
Final bid600 SEK
Juldekoration tomte, porslin
Juldekoration tomte, porslin
Final bid125 SEK
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Final bid200 SEK
Träkärl allmoge, 1800-tal
Träkärl allmoge, 1800-tal
Final bid450 SEK
Bruno Knutman litografi, signerad -63
Final bid50 SEK
Lars Norrman färglitografi, signerad
Final bid225 SEK
Rune Hagman färglitografi, signerad
Svepask allmoge, 1800-tal
Svepask allmoge, 1800-tal
Final bid1,600 SEK
G. Bardone färglitografi, signerad
Yngve Svedlund färglitografi, signerad -66
Final bid50 SEK
Gustaf Ljunggren karta över Söderhamn, 1855
Final bid350 SEK
Sven Dalsgaard färglitografi, signerad
Final bid75 SEK
O. Mosebaeck färglitografi "Dans" signerad
Final bid400 SEK
Axel Birkholm litografi, signerad
Otto Eglau färgetsning "Hong King" signerad -64
Final bid100 SEK
Våningsfat Victoria's design house Skanör
Final bid200 SEK
Armand Rossander blandteknik "Skogsbacke" signerad
Final bid50 SEK
Börje Mell litografi, signerad
Van Gogh canvastryck
Van Gogh canvastryck
Final bid75 SEK
Final bid225 SEK
Kapselkaffebryggare Nescafé Dolce Gusto
Final bid100 SEK
Kopparkittel 1800-1900 tal
Kopparkittel 1800-1900 tal
Final bid600 SEK
Fiskerulle ABU Ambassadeur no: 6000
Final bid850 SEK
Resegrammofon sekelskiftet
343
Resegrammofon sekelskiftet
Final bid350 SEK
Litografi signerad -84
Litografi signerad -84
Final bid500 SEK
Zorn tryck "Vårt dagliga bröd"
Final bid50 SEK
Väggbonad efter Hjelt Per Persson, Leksand
Final bid175 SEK
Koppar mullögon 2 stycken, 1800-tal
Final bid150 SEK
S. Ekmark olja på pannå, signerad 1957
Canvastavla Brigitte Bardot
Canvastavla Brigitte Bardot
Final bid50 SEK
Zorn signerat tryck
Zorn signerat tryck
Final bid500 SEK