Include closed lots
5d 2h
Takplafond Ståks armaturer, 1970-1980 tal
577
Starting bid100 SEK
5d 2h
Fåtölj Finsk design, märkt EFG
Starting bid100 SEK
5d 2h
Gillis Lundgren fåtöljer "Kontiki" IKEA 1 par, 1970-tal
579
Starting bid100 SEK
5d 2h
Vinterdäck Nokian Hakkapeliitta, 4 stycken
580
Starting bid100 SEK
5d 2h
Rullator Rebel, inomhus
581
Rullator Rebel, inomhus
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bord 1900-tal
582
Bord 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bord teak, Dansk design
583
Bord teak, Dansk design
Starting bid100 SEK
5d 2h
Piedestal 1900-tal
584
Piedestal 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Tamburmajor rörmekano, Fagerhult
585
Starting bid100 SEK
5d 2h
Parti rullar konstläder
586
Parti rullar konstläder
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bord Alfta Hälsingland, Gustaviansk stil, 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bord allmoge, 1800-tal
588
Bord allmoge, 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Juldekorationer spånskiva, tomtar 2 stycken
589
Current bid100 SEK
5d 2h
Knoppbräda allmoge, 1800-tal
590
Knoppbräda allmoge, 1800-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Skrivbord med hurtsar
591
Skrivbord med hurtsar
Starting bid100 SEK
5d 2h
Kamin Norrahammar 300
592
Kamin Norrahammar 300
Starting bid100 SEK
5d 2h
Postlåda gjutjärn, England
593
Postlåda gjutjärn, England
Starting bid100 SEK
5d 2h
Rostfri ho
594
Rostfri ho
Starting bid100 SEK
5d 2h
Hörnskåp 1900-tal
595
Hörnskåp 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Golvlampa 1940-1950 tal
596
Golvlampa 1940-1950 tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
597
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Sideboard teak, 1960-tal
Sideboard teak, 1960-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Möbelgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bokskåp sekelskiftet
Bokskåp sekelskiftet
Starting bid100 SEK
5d 2h
Skänk sekelskiftet
601
Skänk sekelskiftet
Starting bid100 SEK
5d 2h
Byrå, A-B Möbelproduktion Gävle, 1940-1950 tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Piedestal 1900-tal
603
Piedestal 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Gunnar Hallerdal akvarell "Körsbärsblom" signerad G.H
605
Starting bid100 SEK
5d 2h
Elsie Tapper färglitografi "Strandvåg" signerad
606
Starting bid100 SEK
5d 2h
Gunnar Brusewitz akvarell, signerad -73
607
Starting bid100 SEK
5d 2h
Edla Andersson olja på duk, signerad 1960
608
Starting bid100 SEK
5d 2h
Olja på duk signerad O.L
609
Olja på duk signerad O.L
Starting bid100 SEK
5d 2h
Olja på duk okänd konstnär
610
Olja på duk okänd konstnär
Starting bid100 SEK
5d 2h
Plåtskyltar "30 km/h" 2 stycken
611
Starting bid100 SEK
5d 2h
Bo Fajans Gefle, 3 delar
612
Bo Fajans Gefle, 3 delar
Starting bid100 SEK
5d 2h
Parti diverse
613
Parti diverse
Starting bid100 SEK
5d 2h
Söholm Borgolm Danmark, vas stengods
614
Starting bid100 SEK
5d 2h
Skulptur "Danaide" konstmassa, 1800-1900 tal
615
Starting bid100 SEK
5d 2h
Ytterfoder "Drottning Viktoria" 1900-tal
Starting bid100 SEK
5d 2h
Margot Öjemark-Wiik, Bjuråker Hälsingland, lerfat
617
Starting bid100 SEK
5d 2h
Lisa Larson design, äggkopp + Stig Lindberg figuriner "Skotte" 2 stycken
618
Starting bid100 SEK
5d 2h
Rörstrand "Sture" mattallrikar, 6 stycken
619
Starting bid100 SEK
5d 2h
Tilgmans keramik väggrelief
620
Tilgmans keramik väggrelief
Starting bid100 SEK
5d 2h
Gunnar Nylund Rörstrand "Zenit" vas + fat
621
Starting bid100 SEK
5d 2h
Mortel Kolmården marmor
622
Mortel Kolmården marmor
Starting bid100 SEK
5d 2h
Arthur Percy Uppsala Ekeby "Fortuna" koppar med fat, 2 stycken
623
Starting bid100 SEK
5d 2h
Jie keramik väggrelief, signerad no: 268
624
Starting bid100 SEK