Stig Lindberg "Blå Alster" fat, 2 stycken, med mera
Final bid150 SEK
Parti diverse
Parti diverse
Klädhängare, 2 stycken
435
Klädhängare, 2 stycken
Final bid350 SEK
Fiskfat keramik
Fiskfat keramik
Final bid125 SEK
Lekhäst 1800-1900 tal
417
Lekhäst 1800-1900 tal
Final bid1,000 SEK
Förvaringsbackar plast, 3 stycken
Final bid200 SEK
Matservis KPM, 45 delar
Matservis KPM, 45 delar
Final bid275 SEK
Skultuna koppargryta
Skultuna koppargryta
Final bid225 SEK
Parti koppar, 1800-1900 tal
Parti koppar, 1800-1900 tal
Final bid200 SEK
Rörstrand "Grön Anna" 15 delar
Final bid1,200 SEK
Kopparbalja 1800-1900 tal
Kopparbalja 1800-1900 tal
Final bid125 SEK
Kaffekvarn trä, 1800-1900 tal
Kaffekvarn trä, 1800-1900 tal
Resegrammofon "His masters voice"
Final bid175 SEK
Diverse figuriner, porslin & trä, 6 stycken
Final bid350 SEK
Pipstånka allmoge, 1800-tal
445
Pipstånka allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Kaffeservis Gustafsberg "Peking" 21 delar
Final bid175 SEK
Kaffeservis 21 delar, 1900-talets första hälft
Salongsgrammofon "His masters voice"
Final bid350 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid150 SEK
Kaminur, sekelskiftet
Kaminur, sekelskiftet
Final bid400 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid150 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid750 SEK
Spegel 1900-2000 tal
Spegel 1900-2000 tal
Final bid175 SEK
Matservis Rosenthal "Maria" 33 delar
Final bid700 SEK
Golvlampa 1970-1980 tal
Golvlampa 1970-1980 tal
Final bid450 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Kniv signerad KR
Kniv signerad KR
Final bid300 SEK
Philips värmelampa, 1950-tal
Philips värmelampa, 1950-tal
Loklykta-stinslykta 1900-talets första hälft
Final bid300 SEK
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Laggkärl allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Piedestal rotting, 1900-tal
Piedestal rotting, 1900-tal
Final bid275 SEK
Lådspegel s.k pigtittare, tillverkad Richard Eriksson, Lenninge Bollnäs 1967
469
Final bid125 SEK
Vitrinskåp modernt
Vitrinskåp modernt
Final bid225 SEK
Flätad korg
473
Flätad korg
Final bid125 SEK
Hattask + diverse mössor
474
Hattask + diverse mössor
Final bid150 SEK
TV Samsung 40"
TV Samsung 40"
Final bid550 SEK
Campingset retro, 1960-1970 tal
Kont spån
Kont spån
Final bid400 SEK
Final bid100 SEK
Damejeanne i träfodral
472
Damejeanne i träfodral
Final bid125 SEK
Werner Zapf olja på duk, signerad
Final bid275 SEK
Oljetryck "stilleben"
Oljetryck "stilleben"
Final bid225 SEK
Spegel teak, 1960-tal
Spegel teak, 1960-tal
Final bid100 SEK
Final bid100 SEK
Fickur silver Billodes
Fickur silver Billodes
Final bid300 SEK
Symaskin Husqvarna Automatic
Symaskin Husqvarna Automatic
Final bid700 SEK
Flätad korg med lock
471
Flätad korg med lock
Final bid175 SEK
Fickur silver Omega
Fickur silver Omega
Final bid850 SEK