629 Gustavsberg "Karin" flintgods, 16 delar
5st mattallrikar, Diameter 24 cm.
4st djupa tallrikar, Diameter 24 cm.
3st assietter, Diameter 18 cm.
2st uppläggningsfat.
1st karott.
1st såskanna.
- Condition:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |