681
Näfveqvarns bruk soffgavlar gjutjärn, 1 par
Final bid650 SEK
675
Kont spån
Final bid150 SEK
683
Blombänk 1900-tal
Final bid450 SEK
684
Kista 1700-1800 tal
Final bid500 SEK
685
Stol allmoge, 1800-tal
686
Stolar 1 par, Delsbo Hälsingland, allmoge 1800-tal
Final bid350 SEK
687
Bord 1940-1950 tal
Final bid350 SEK
682
Skolbänk 1900-tal
Final bid175 SEK
689
Fåtölj 1930-1940 tal
690
Stolar 4 stycken, 1900-tal
Final bid100 SEK
691
Skrivbord 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
693
Tråg 1800-1900 tal
Final bid300 SEK
694
Hyvlar, 2 stycken
695
Parti allmogeföremål
Final bid100 SEK
696
Rakknivar, 6 stycken, 1800-1900 tal
Final bid150 SEK
697
Bjällerkrans
Final bid150 SEK
698
Tråg 1800-1900 tal
Final bid275 SEK
692
Traktorsits järn
Final bid150 SEK
699
Final bid125 SEK
700
Rullator Carl-Oskar, utomhus
Final bid650 SEK
707
Daloc pardörrar trä, typ T10/48 14x21
Final bid150 SEK
701
Electrolux kyl-frys
Final bid2,800 SEK
688
Kista 1700-tal
Final bid400 SEK
702
Massagestol "Airbag Massage Chair A33"
Final bid1,800 SEK
709
Ytterdörr med fönster, vit
Final bid2,200 SEK
711
Gränsfors Bruk yxa
Final bid650 SEK
712
Arbetshandskar 4 par, Tegera 9111, storlek 11
Final bid200 SEK
706
Marmorskivor, 2 stycken
Final bid350 SEK
673
Linneskåp 1940-tal
Final bid550 SEK
713
Gränsfors Bruk yxa
Final bid500 SEK
714
Fiskars röjkniv
Final bid200 SEK
708
Ytterdörr Kaski Perugia, svart
Final bid1,900 SEK
715
Gräsrullar till röjsåg, 4 stycken
Final bid150 SEK
716
Fiskars snöspade
Final bid150 SEK
717
Hultafors spett
Final bid225 SEK
718
Fiskars spade + Ironside spade
Final bid400 SEK
719
Kedjespärrblock 500kg, CM Rigger
Final bid600 SEK
721
Slagborr Kellen Tools SPP126
Final bid250 SEK
722
Verktygslåda med diverse verktyg
Final bid250 SEK
724
Starthjälp Roy Pow
Final bid400 SEK
725
Bahco rörtång
Final bid175 SEK
726
Stege plåt/metall
Final bid125 SEK
720
Kedjeblock 1 ton, Kito Corp
Final bid650 SEK
728
Diverse verktyg
Final bid200 SEK
729
Diverse verktyg med mera
Final bid350 SEK
723
Stege plåt/metall
Final bid175 SEK
730
Stege plåt/metall
Final bid150 SEK
731
Diverse verktyg
Final bid225 SEK