Stokke knästol
Final bid225 SEK
Fåtölj 1930-1940 tal
Final bid50 SEK
Skoglund & Olsson Gefle, kamin gjutjärn
Final bid650 SEK
Fönster blyinfattat glas
Final bid225 SEK
Grind järnsmide, 1900-tal
Final bid800 SEK
445
Stringhyllor äkta string
Final bid550 SEK
Gallerimattor, 2 stycken
Final bid175 SEK
Stringghylla äkta string
Final bid350 SEK
Gallerimattor, 2 stycken
Final bid100 SEK
Äkta matta "Rodbar" Iran
Final bid1,100 SEK
424
Bord IKEA, modernt
Final bid350 SEK
Rökbord 1930-1940 tal
Final bid100 SEK
Stringhylla, Nils & Kajsa Strinning, 1950-1960 tal
Final bid2,800 SEK
435
Golvlampa 1940-1950 tal
Final bid1,800 SEK
Armbandsklocka Atlantic "världsmästaruret" Jet Super
Final bid500 SEK
Armbandsklocka Swatch Irony
Final bid175 SEK
Armbandsklockor, 2 stycken
Final bid125 SEK
Frackur Lagonda
Final bid100 SEK
Armbandsklockor, 3 stycken
Final bid750 SEK
Parti bijouterier
Final bid50 SEK
Stringhyllor
Final bid1,000 SEK
Silverskedar, 11 stycken
Final bid700 SEK
Armbandsklockor, 7 stycken
Final bid125 SEK
Fickur, 3 stycken
Final bid200 SEK
Frank Larsen keramik, 7 delar
Final bid800 SEK
La Poterie, 4 delar
Parti majblommor
Parti tändsticksaskar
Final bid75 SEK
Parti filmisar
Final bid100 SEK
Parti bijouterier
Final bid125 SEK
469
Bordslampa-fönsterlampa
Final bid100 SEK
Bordslampor-fönsterlampor, 2 stycken
Final bid50 SEK
471
Trasmatta
472
Parti vykort + frimärken
Final bid75 SEK
473
Parti mynt
Final bid75 SEK
474
Brioleksak
Final bid100 SEK
Ljusstakar malm, 1 par
Final bid125 SEK
Bordsur, Aktiebolaget Sparuret
Final bid50 SEK
Bok, Svensk arbetarrörelse under hundra år
Pärlhalsband
Final bid75 SEK
Pärlhalsband
Final bid225 SEK
Pärlhalsband
Final bid175 SEK
Armringar, 2 stycken
Final bid75 SEK
Bok, Jubileums bokfilmen 1914-1964
Inbundna tidningar, Husmodern 1925, Del 1 & 2
Final bid100 SEK
Pall 1900-tal
Final bid75 SEK
488
Pär Ljusberg batiktavla, signerad
Final bid450 SEK
489
Plansch "Hund"
Final bid150 SEK