447 Stringghylla äkta string

10834a_8dcbd0c09e5f4d6_med.jpeg
  • 10834a_8dcbd0c09e5f4d6_sm.jpeg
  • 10834b_8dcbd0c0c0a4a99_sm.jpeg
  • 10834c_8dcbd0c0df120df_sm.jpeg
  • 10834d_8dcbd0c0fa7ac76_sm.jpeg
  • 10834e_8dcbd0c1117d266_sm.jpeg
  • 10834f_8dcbd0c129a28f8_sm.jpeg
  • 10834g_8dcbd0c1444c6a9_sm.jpeg
  • 10834h_8dcbd0c15ae4222_sm.jpeg
  • 10834i_8dcbd0c17f1bce9_sm.jpeg
  • 10834j_8dcbd0c19f8dd7a_sm.jpeg
  • 10834k_8dcbd0c1bede8b5_sm.jpeg
  • 10834l_8dcbd0c1de3625f_sm.jpeg

4st hyllplan. 1 par gavlar.

  • Condition:Bruksslitage. Fanerskador. Repor.
  • Dimensions:H 100 cm, L 80 cm, D 20 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK