452 Stringhylla, Nils & Kajsa Strinning, 1950-1960 tal

10839a_8dcbd0cfeefaac3_med.jpeg
  • 10839a_8dcbd0cfeefaac3_sm.jpeg
  • 10839b_8dcbd0cff22508b_sm.jpeg
  • 10839c_8dcbd0cff556fa0_sm.jpeg
  • 10839d_8dcbd0cff8c37d2_sm.jpeg
  • 10839e_8dcbd0cffd4ca20_sm.jpeg
  • 10839f_8dcbd0d002269e1_sm.jpeg
  • 10839g_8dcbd0d0062d49c_sm.jpeg
  • 10839h_8dcbd0d0095aba0_sm.jpeg
  • 10839i_8dcbd0d00d71045_sm.jpeg
  • 10839j_8dcbd0d010bfc69_sm.jpeg
  • 10839k_8dcbd0d01427198_sm.jpeg
  • 10839l_8dcbd0d0181f2be_sm.jpeg
  • 10839m_8dcbd0d01abbead_sm.jpeg
  • 10839n_8dcbd0d01eb2615_sm.jpeg
  • 10839o_8dcbd0d021cf0f9_sm.jpeg
  • 10839p_8dcbd0d026b49df_sm.jpeg

7st hyllplan. Sigillmärkt arkivskåp.

  • Condition:Bruksslitage. Mindre fanerskador.
  • Dimensions:H 215 cm, B 80 cm, D 32 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK