275 Skänk 1800-tal

10661a_8dcb779139dffa1_med.jpeg
  • 10661a_8dcb779139dffa1_sm.jpeg
  • 10661b_8dcb779151d2b6b_sm.jpeg
  • 10661c_8dcb7791673f24f_sm.jpeg
  • 10661d_8dcb77917c564c1_sm.jpeg
  • 10661e_8dcb779194eafd3_sm.jpeg
  • 10661f_8dcb7791b83c4a8_sm.jpeg
  • 10661g_8dcb7791d4ca847_sm.jpeg
  • 10661h_8dcb7791f34311a_sm.jpeg

Med bakbordskant. Originalmålning. Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt 2st lådor. Lås original. Nyckel finns.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H bakkant 122 cm, H framkant 113 c, B 107 cm, D 43 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK