Månadsauktion 2024-04-28

Visning: 

Torsdag 25 April 10:00-18:00. 

Lördag 27 April 10:00-14:00.

Söndag 28 April 10:00-12:00.

Månadsauktion 2024-04-28
Avslutad
Mårten Andersson färglitografi "Bonde på Ibiza (Siesta)" signerad
380
Mårten Andersson färglitografi "Bonde på Ibiza (Siesta)" signerad
Slutpris6 400 SEK
Avslutad
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
395
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
Slutpris550 SEK
Avslutad
Lisa Larson Gustavsberg "Johanna" signerad Lisa L
397
Lisa Larson Gustavsberg "Johanna" signerad Lisa L
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
Kévork Zabounian tryck, signerad -82
391
Kévork Zabounian tryck, signerad -82
Slutpris50 SEK
Avslutad
Bratz dockor, 2 stycken + DVD
399
Bratz dockor, 2 stycken + DVD
Slutpris75 SEK
Avslutad
Orgelpall, 1900-talets första hälft
400
Orgelpall, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Avslutad
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
394
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
Slutpris350 SEK
Avslutad
Frank Larsen keramik, 3 delar
401
Frank Larsen keramik, 3 delar
Slutpris200 SEK
Avslutad
Parti Manga böcker
402
Parti Manga böcker
Slutpris150 SEK
Avslutad
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
396
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
Slutpris150 SEK
Avslutad
Stallykta modern
403
Stallykta modern
Slutpris75 SEK
Avslutad
Tapio Wirkkala Iittala "Avena" vas, signerad TW
404
Tapio Wirkkala Iittala "Avena" vas, signerad TW
Slutpris100 SEK
Avslutad
Samlarkort NHL Hockey, 1991 collector set, 440 kort
398
Samlarkort NHL Hockey, 1991 collector set, 440 kort
Slutpris250 SEK
Avslutad
Tapio Wirkkala Iittala "Arnica" vas
405
Tapio Wirkkala Iittala "Arnica" vas
Slutpris50 SEK
Avslutad
Trasmattor, 5 stycken
406
Trasmattor, 5 stycken
Slutpris350 SEK
Avslutad
Mikrovågsugn LG, 1200W
407
Mikrovågsugn LG, 1200W
Slutpris50 SEK
Avslutad
Butikssnurra glasögon, Pairilux
408
Butikssnurra glasögon, Pairilux
Slutpris125 SEK
Avslutad
Bildekoration-kylaremblem metall
409
Bildekoration-kylaremblem metall
Slutpris550 SEK
Avslutad
Mårten Andersson färglitografi "Sommardans" signerad
410
Mårten Andersson färglitografi "Sommardans" signerad
Slutpris4 800 SEK
Avslutad
Knivar Mora, 5 stycken
411
Knivar Mora, 5 stycken
Slutpris200 SEK
Avslutad
Margareta Hennix Gustavsberg, potta
412
Margareta Hennix Gustavsberg, potta
Slutpris125 SEK
Avslutad
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989
393
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989
Slutpris1 600 SEK
Avslutad
Takplafond InterRevel AB
414
Takplafond InterRevel AB
Slutpris75 SEK
Avslutad
Pottor, 2 stycken
415
Pottor, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Avslutad
Väggkaffekvarn, 1900-talets första hälft
416
Väggkaffekvarn, 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
Avslutad
Bordstelefon LM Ericsson, 1900-talets första hälft
417
Bordstelefon LM Ericsson, 1900-talets första hälft
Slutpris150 SEK
Avslutad
Svemab rostfri hink
419
Svemab rostfri hink
Slutpris150 SEK
Avslutad
Taklampa 1940-tal
413
Taklampa 1940-tal
Slutpris750 SEK
Avslutad
Lasse Åberg affisch "Birdies"
421
Lasse Åberg affisch "Birdies"
Slutpris100 SEK
Avslutad
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
423
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Avslutad
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
424
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Avslutad
Kockum emalj hink, 10L
418
Kockum emalj hink, 10L
Slutpris350 SEK
Avslutad
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
425
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Avslutad
Kakelplattor 10 stycken, Jugend, 1800-1900 tal
427
Kakelplattor 10 stycken, Jugend, 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Avslutad
Ycki vägghållare för klädhängare
428
Ycki vägghållare för klädhängare
Slutpris100 SEK
Avslutad
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
422
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Avslutad
Knivset BL-Bristol
429
Knivset BL-Bristol
Slutpris550 SEK
Avslutad
Golvlampa Ivars, 1900-tal
430
Golvlampa Ivars, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Avslutad
Parti klockvisare
431
Parti klockvisare
SlutprisInga bud
Avslutad
Golvlampa 1950-1960 tal
426
Golvlampa 1950-1960 tal
Slutpris600 SEK
Avslutad
Klädhängare plåt, 3 stycken
433
Klädhängare plåt, 3 stycken
Slutpris50 SEK
Avslutad
Carl Roos Hammerdal "Björn"
437
Carl Roos Hammerdal "Björn"
Slutpris50 SEK
Avslutad
Munspel, Weltmeister "Vermona"
438
Munspel, Weltmeister "Vermona"
Slutpris75 SEK
Avslutad
Dammsugare Electrolux, 2000W
432
Dammsugare Electrolux, 2000W
Slutpris600 SEK
Avslutad
Gustavsberg "Argenta" fat & skål
439
Gustavsberg "Argenta" fat & skål
Slutpris350 SEK
Avslutad
Lisa Larson Gustavsberg "Gunnar Sträng"
440
Lisa Larson Gustavsberg "Gunnar Sträng"
Slutpris350 SEK
Avslutad
Paul Hoff Gustavsberg "Sothöna"
434
Paul Hoff Gustavsberg "Sothöna"
Slutpris200 SEK
Avslutad
Tue Denmark burk med lock, keramik
441
Tue Denmark burk med lock, keramik
Slutpris50 SEK
Adress

Bergviks Auktionstjänst i Söderhamn AB

Bäckforsvägen 11

826 67 Bergvik

076-774 33 42

info@auktionstjanst.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.