Akustisk gitarr Levin, no: 563663
Slutpris800 SEK
Bokhylla Jugend, 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Stolar 6 stycken, Edsbyverken design Jan Hallberg & Sune Fromell, 1960-1970 tal
Slutpris1 400 SEK
Äkta matta Orient
Äkta matta Orient
Slutpris300 SEK
Fönstersektion metall, skjutfönster 4 stycken + tillhörande skenor
Slutpris650 SEK
Pall, 1960-1970 tal
Pall, 1960-1970 tal
Slutpris225 SEK
Sminkbord 1970-tal
Sminkbord 1970-tal
Slutpris400 SEK
Bordsur "Trempla" alabaster, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Matgrupp valnöt, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Bok "Det vildas rike" Bruno Liljefors
Slutpris225 SEK
Sybord björk, 1930-1940 tal
Sybord björk, 1930-1940 tal
Slutpris275 SEK
Herrbetjänt Brevettato 1950-1960 tal
Slutpris175 SEK
Karmstol "J64" Ejvind A. Johansson, FDB Möbler Danmark, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Matgrupp betsad furu, 1970-1980 tal
Slutpris150 SEK
Karmstol teak, 1950-tal
Karmstol teak, 1950-tal
Slutpris50 SEK
Caféstolar "Classic no: 1" Byarums Bruk, 1 par
Slutpris850 SEK
Halvmånebord 1 par, 1900-tal
Halvmånebord 1 par, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Rostfri bänk med hyllplan
Rostfri bänk med hyllplan
Slutpris650 SEK
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Slutpris750 SEK
Skåp allmoge, 1800-1900 tal
Skåp allmoge, 1800-1900 tal
Slutpris1 700 SEK
Trädgårdssoffa modern
Trädgårdssoffa modern
Slutpris350 SEK
Soffa allmoge, 1800-tal
Soffa allmoge, 1800-tal
SlutprisInga bud
Pinnsoffa Jugend, 1920-1930 tal
Slutpris175 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 3 stycken, allmoge 1800-tal
Slutpris50 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Sidobord 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Trädgårdsbänk, 1900-talets senare del
Slutpris550 SEK
Trädgårdsbänk, 1900-talets första hälft
Slutpris650 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Golvlampa IKEA, modern
Golvlampa IKEA, modern
Slutpris125 SEK
Byrå 4 lådor, 1900-tal
Byrå 4 lådor, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Rottinggrupp 4 delar
Rottinggrupp 4 delar
Slutpris1 100 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris225 SEK
Uppsala Ekeby Vicke Lindstrand "Björn"
Slutpris100 SEK
Deco Helsingborg "Hundar" 1 par
SlutprisInga bud
Figurin "Pojke med bok" alabaster, Italien 1900-tal
Slutpris500 SEK
Nattljusstakar mässing, 2 stycken, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Ljusstakar silver 1 par, 1956
Ljusstakar silver 1 par, 1956
Slutpris500 SEK
Stol, Carl Malmsten "Vapensmeden" bok
Slutpris700 SEK
Nötknäppare brons
Nötknäppare brons
Slutpris100 SEK
Kapsylöppnare "Anka" mässing
Kapsylöppnare "Anka" mässing
Slutpris500 SEK
Bordsur s.k årsur
Bordsur s.k årsur
Slutpris100 SEK
Deco Helsingborg, 3 delar
Deco Helsingborg, 3 delar
Slutpris50 SEK
Deco Helsingborg "Duvor" keramik, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Skultuna bruk ljusstakar mässing, 1 par
Slutpris175 SEK
Lisa Larson Gustavsberg, väggrelief signerad Lisa L
Slutpris1 400 SEK
Hertha Bengtson Rörstrand "Tiara" ljusstakar, 1 par
Slutpris50 SEK