Träsnitt "Lappland" otydlig signatur
SlutprisInga bud
Kockum emalj fat, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Akvarell okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Seth Svensson oljetryck "Kvinnoporträtt"
Slutpris50 SEK
Lasse Åberg litografi, signerad
Slutpris275 SEK
Einar Svedin olja på duk, signerad
Slutpris2 200 SEK
Olja på duk osignerad, sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Landskap" signerad 1968
Slutpris225 SEK
Göran Strandow färglitografi "Flickskolan, Söderhamn" signerad -90
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Aftonstämning" signerad 1964
Slutpris225 SEK
Parti serietidningar
Slutpris100 SEK
Råkostmaskin
Slutpris225 SEK
Akvarell signerad Liberti
Slutpris150 SEK
Bordsdekoration-glasblomma, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Anita Nylund Jie Gantofta "Frits Friska Fisk" burk med lock
Slutpris800 SEK
Primus kök 2241
Slutpris100 SEK
Skinnjacka Malung
Slutpris50 SEK
Remmare Trelleborg, 5 stycken
Slutpris250 SEK
Parti postfriska frimärken
Slutpris225 SEK
Parti bokmärken
Slutpris300 SEK
Parti böcker & häften
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade
SlutprisInga bud
SlutprisInga bud
SlutprisInga bud
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Ulf Esbjörnsson litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken, signerade -78
Slutpris100 SEK
Anders Petter gryta, emaljerat gjutjärn, 4.4L
Slutpris750 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå
SlutprisInga bud
Tavla glas "Royal Mail Steam Packet"
SlutprisInga bud
Ebbe Höglund olja på pannå "Flickansikte" signerad
SlutprisInga bud
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten krita på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Fiskebodar" signerad
Slutpris50 SEK
Parti knivar
Slutpris400 SEK
Parti diverse bijouterier
Slutpris75 SEK
Parti diverse kuriosa
Slutpris200 SEK
Spelbord
Slutpris200 SEK
Piedestal 1900-tal
Slutpris50 SEK
Slutpris150 SEK
Pall
Slutpris100 SEK
Pall 1900-tal
Slutpris100 SEK
Slutpris350 SEK
Klaffbord 1900-tal
Slutpris450 SEK
Karmstol ek, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Barnvagn, AB W.A Nilsson fabriker Malmö, sekelskiftet
Slutpris750 SEK
Slutpris275 SEK