Jan Van Deer Poll olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
W. Müller tryck "Grindslanten"
Slutpris100 SEK
436
Anders Zorn litografi, Bengtsons lito AB
Slutpris900 SEK
Flätad korg
Slutpris75 SEK
437
Slutpris800 SEK
Flätad korg
Slutpris75 SEK
431
Stina Sunesson tryck, 1969
Slutpris500 SEK
445
Flätad korg
Slutpris150 SEK
Flätad korg
Slutpris125 SEK
Staffli 1900-tal
Slutpris150 SEK
Isskopa
Slutpris175 SEK
Broderade handdukar, 6 stycken
Slutpris350 SEK
Slutpris175 SEK
Slutpris125 SEK
Broderade handdukar, 12 stycken
Slutpris600 SEK
Parti diverse nycklar
Slutpris225 SEK
Parti diverse beslag
Slutpris125 SEK
Gränsfors keramik, fiskfat
Slutpris150 SEK
Trasmattor linne, 6 stycken
Slutpris1 300 SEK
Ullmatta
Slutpris550 SEK
Parti diverse handdukar
Slutpris150 SEK
Näverkont
Slutpris300 SEK
Takkrona metall, modern
Slutpris150 SEK
Takkrona Venetiansk stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Henner tryck "Fabiola"
Slutpris600 SEK
Parti vinylskivor LP
Slutpris100 SEK
Parti vinylskivor LP
SlutprisInga bud
Röllakansmatta Aina Kånge, signerad A.K
Slutpris400 SEK
Vinylskivor LP, 10 stycken
Slutpris175 SEK
Vinylskivor LP, 9 stycken
Slutpris250 SEK
Taklampa koppar, Jugend 1900-tal
Slutpris450 SEK
469
Armbandsklockor, 4 stycken
Slutpris500 SEK
Parti armbandsklockor
Slutpris250 SEK
471
Munspel, 3 stycken
Slutpris275 SEK
Rakflätad korg
Slutpris650 SEK
472
Kikare Riviera 8x24
Slutpris50 SEK
473
Dalahäst 1900-tal
Slutpris175 SEK
474
Bok, Svenska gods och gårdar Hälsingland, med Orsa finnmark
Slutpris650 SEK
Dalahäst 1900-tal
Slutpris200 SEK
Klädgalgar galon, 6 stycken
Slutpris175 SEK
Bay Western Germany, golvurna & vas
Slutpris150 SEK
Böcker Motormän, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Böcker, Våra fåglar i Norden, 4 delar
Slutpris50 SEK
Kaffeservis Bavaria, 23 delar
SlutprisInga bud
Tråg 1800-1900 tal
Slutpris275 SEK
Akustisk gitarr Levin Göteborg
Slutpris75 SEK
484
Guldpendyl 1900-tal
Slutpris50 SEK
Kryddservis, 7 delar
Slutpris50 SEK