469 Armbandsklockor, 4 stycken

6482a_8dc2e0128a06976_med.jpeg
  • 6482a_8dc2e0128a06976_sm.jpeg
  • 6482b_8dc2e012a3b696f_sm.jpeg
  • 6482c_8dc2e012c1d7d10_sm.jpeg
  • 6482d_8dc2e012dffc035_sm.jpeg
  • 6482e_8dc2e012fca2242_sm.jpeg
  • 6482f_8dc2e013145cbe1_sm.jpeg
  • 6482g_8dc2e0132d3a2f1_sm.jpeg
  • 6482h_8dc2e013497c586_sm.jpeg
  • 6482i_8dc2e013669578f_sm.jpeg

Atlantic Världsmästarur Incabloc 21 jewels. Diameter 35mm.

Atlantic 17 jewels. Diameter 33mm.

Dallas De Luxe 21 rubis incabloc. Diameter 36mm.

Auriol Quartz 5 bar waterresistant. Diameter 40mm.

  • Skick:Ej funktionstestade. Funktioner garanteras ej. Slitage. Repor i glas.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)109 SEK