Sängbord 1 par, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt
Slutpris3 800 SEK
Fällbord Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-1785)
Slutpris2 000 SEK
Fåtölj elektrisk, 1980-1990 tal
Slutpris300 SEK
Soffa Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Sideboard, Ib Kofod Larsen för Säffle Möbelfabrik, 1960-tal
Slutpris72 000 SEK
Spegel 1940-1950 tal
Spegel 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Skåp Barock-stil, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Vitrinskåp-hörnskåp Gustaviansk stil, 1980-1990 tal
Slutpris100 SEK
Sideboard 1930-1940 tal
Sideboard 1930-1940 tal
Slutpris150 SEK
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Serveringsvagn 1950-1960 tal
Slutpris600 SEK
Soffgrupp 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Salsskåp tidigt 1800-tal
Salsskåp tidigt 1800-tal
Slutpris2 400 SEK
Spegel Fröseke "Club K 27" 1960-1970 tal
SlutprisInga bud
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Vitrinskåp 1980-1990 tal
Slutpris100 SEK
Spegel 1950-1960 tal
Spegel 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris2 400 SEK
Marknadsbord, hopfällbart
Marknadsbord, hopfällbart
Slutpris300 SEK
Byrå 7 lådor, modern
Byrå 7 lådor, modern
Slutpris125 SEK
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Solsäng retro, 1970-1980 tal
Slutpris200 SEK
Fåtölj skinn, Svensk Design
Fåtölj skinn, Svensk Design
Slutpris50 SEK
Stol 1950-1960 tal
Stol 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Sidobord
Sidobord
Slutpris150 SEK
Hallmöbel 1950-1960 tal
Hallmöbel 1950-1960 tal
Slutpris800 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Bänk naturmaterial
Bänk naturmaterial
Slutpris150 SEK
Kista furu, 1950-tal
Kista furu, 1950-tal
Slutpris50 SEK
Stolar 1 par, AB Nässjö stolfabrik, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Sidobord modernt
Sidobord modernt
Slutpris200 SEK
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Blombänk teak, 1960-1970 tal
Slutpris275 SEK
Karmstolar 1 par, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris150 SEK
Karmstolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Pall 1960-1970 tal
Pall 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris450 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Klädskåp "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Slutpris2 400 SEK
Skåp modernt
Skåp modernt
Slutpris250 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris850 SEK
Piedestal järnsmide
Piedestal järnsmide
Slutpris400 SEK
Stolar 4 stycken, Barock-stil, 1800-1900 tal
Slutpris275 SEK
Slutpris700 SEK
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Säng "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio, 2000-tal
Slutpris4 000 SEK
Satsbord 3 delar, Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris750 SEK
Slutpris50 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris125 SEK
Spegel & spegellampetter "Signum Gustavus" Gustaviansk stil, Mio
Slutpris1 100 SEK