10 Sideboard, Ib Kofod Larsen för Säffle Möbelfabrik, 1960-tal

5158a_8dc0234ea5885fd_med.jpeg
  • 5158a_8dc0234ea5885fd_sm.jpeg
  • 5158b_8dc0234ebfb918e_sm.jpeg
  • 5158c_8dc0234ed91aa1b_sm.jpeg
  • 5158d_8dc0234ef208cb4_sm.jpeg
  • 5158e_8dc0234f09a6d43_sm.jpeg
  • 5158f_8dc0234f1f0eba6_sm.jpeg
  • 5158g_8dc0234f379ea5e_sm.jpeg
  • 5158h_8dc0234f54f8033_sm.jpeg
  • 5158i_8dc0234f6ebe84b_sm.jpeg
  • 5158j_8dc0234f8725a33_sm.jpeg
  • 5158k_8dc0234fa053fb8_sm.jpeg
  • 5158l_8dc0234fb970fb4_sm.jpeg
  • 5158m_8dc0234fd6822ac_sm.jpeg
  • 5158n_8dc0234ff16d8fe_sm.jpeg

Fanerat i palisander. 3st dörrar med bakomliggande hyllplan, 1st dörr med bakomliggande lådor.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

  • Skick:Obetydligt slitage.
  • Storlek:H 72 cm, L 244 cm, D 48 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK