701
Kokplatta Voltage
Slutpris150 SEK
702
Fotoramar, 5 stycken
Slutpris50 SEK
703
Parti diverse vykort & häften
SlutprisInga bud
705
Parti CD-skivor, 64 stycken
Slutpris75 SEK
699
Piedestal 1940-1950 tal
Slutpris125 SEK
706
Parti CD-skivor, 64 stycken
Slutpris75 SEK
707
Matta galleri
Slutpris50 SEK
708
Matta galleri
Slutpris275 SEK
709
Matta galleri
Slutpris250 SEK
696
Diverse glas & porslin
Slutpris150 SEK
710
Brandhake 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
711
Dörrfjädrar, 1 par
Slutpris175 SEK
712
Parti diverse handtag, Habo med mera
SlutprisInga bud
713
Parti vinylskivor EP
Slutpris150 SEK
714
Parti DVD-filmer
Slutpris75 SEK
715
Parti DVD-filmer
Slutpris50 SEK
716
Parti CD-skivor, 82 stycken
Slutpris50 SEK
717
Parti vinylskivor LP
Slutpris100 SEK
704
Magellan Triton 2000, GPS-mottagare
Slutpris150 SEK
718
Parti CD-skivor, 108 stycken
Slutpris75 SEK
719
Parti vinylskivor LP
Slutpris50 SEK
720
Nät
Slutpris250 SEK
721
Nät
Slutpris150 SEK
723
Parti vinylskivor LP
Slutpris50 SEK
724
Parti diverse mynt
Slutpris350 SEK
725
Royal Copenhagen Bing & Gröndahl, figuriner signerad 2345 E
Slutpris75 SEK
726
Hertha Bengtsson Rörstrand "Koka Blå" kanna
Slutpris150 SEK
727
Diverse porslin
Slutpris125 SEK
728
Vägglampa, design K. Hagberg & M. Hagberg
Slutpris50 SEK
722
JVC musikanläggning
Slutpris75 SEK
729
Parti bestick nysilver, art nouveau
SlutprisInga bud
730
Minitrilla med häst
Slutpris75 SEK
731
Parti diverse glas
Slutpris50 SEK
733
Fleischmann Uhrwerk H0
Slutpris150 SEK
734
Arthur Percy Gefle "Grafit" Bo Fajans, karaff & koppar 4 stycken
Slutpris75 SEK
735
Dockservis 12 delar, 1920-tal
Slutpris50 SEK
736
Kniv signerad HP
Slutpris50 SEK
737
Prickskyttegevär SUHL M510
Slutpris1 800 SEK
738
Parti nummerplåtsdetaljer, bokstäver & siffror
Slutpris150 SEK
732
Kaffeskedar silver, Vasakärven, 12 stycken
Slutpris1 200 SEK
739
Reparationsböcker, 3 stycken
Slutpris50 SEK
740
Parti knivar
Slutpris275 SEK
741
Ugnslucka Husqvarna
Slutpris50 SEK
742
Parti strålkastare
Slutpris50 SEK
743
Värmeelement Frico 220V
SlutprisInga bud
744
Trafikljus röd & grön
Slutpris450 SEK
745
ABU flytoverall, storlek L
Slutpris275 SEK
746
Husqvarna kamin gjutjärn
Slutpris750 SEK