Leif Formgren handkolorerad färglitografi, signerad -84
Slutpris50 SEK
Färgtryck
Färgtryck
Slutpris50 SEK
Oljetryck efter P.S Kröyer
Oljetryck efter P.S Kröyer
Slutpris225 SEK
Jöran Nyberg färglitografi, signerad
Slutpris800 SEK
Väggrelief gips, 1900-tal
Väggrelief gips, 1900-tal
SlutprisInga bud
Jie keramik, väggreliefer 5 stycken
Slutpris125 SEK
Trädekoration "Fisk" 1900-tal
Trädekoration "Fisk" 1900-tal
Slutpris300 SEK
Affisch "Abba" 1975
Affisch "Abba" 1975
Slutpris50 SEK
Affisch "Emil i Lönneberga" 1971
SlutprisInga bud
Pär Ivar Jogstad olja på duk, signerad
Slutpris225 SEK
Olja på duk "Notre Dame, Paris" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
P. Friis olja på duk "Vinterlandskap" signerad
Slutpris100 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
SlutprisInga bud
Lane Wollart olja på pannå, signerad LW-48
Slutpris50 SEK
Slutpris20 500 SEK
Einar Svedin olja på duk "Livets träd" signerad E. Svedin
Slutpris3 200 SEK
R. Christianson olja på pannå "Bollnäsmotiv" signerad
Slutpris450 SEK
Gustavsberg Gunnar Nylund "Dansande par" skulptur
419
Slutpris950 SEK
Canvastavla Brigitte Bardot
430
Canvastavla Brigitte Bardot
Slutpris50 SEK
Figuriner gips, 2 stycken
Figuriner gips, 2 stycken
Slutpris125 SEK
Gefle Arthur Percy "Diana" statyett
420
Slutpris1 800 SEK
Jie Gantofta "Körsbärsblomma" väggrelief
Slutpris50 SEK
Jan Bergström teckning, signerad 1998
Slutpris50 SEK
Vyvyan Bennett akvarell, signerad
Slutpris75 SEK
Söderhamns jernvägs aktiebolag, aktiebrev 30 December 1858 & biljetter 1858-1887
Slutpris250 SEK
Jöran Nyberg färglitografi "Stilleben" signerad
Slutpris175 SEK
Slutpris250 SEK
Göran Strandow teckningar, 4 stycken
Slutpris225 SEK
Slutpris350 SEK
Göran Andersson Uppsala Ekeby, fågel
Slutpris125 SEK
Figurin trä, 1900-tal
Figurin trä, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Gudrun Pierre Pålgård skulpturer, 2 stycken
Slutpris75 SEK
Asiatiska figuriner, 1960-tal
536
Asiatiska figuriner, 1960-tal
Slutpris50 SEK
Afrikanska figuriner, Kongo 1960-tal
542
SlutprisInga bud
Olja på duk "stilleben" okänd konstnär
SlutprisInga bud
Tavla med belysning "Vattenfall"
Slutpris75 SEK
A. Westerlund olja på duk, signerad -86
Slutpris50 SEK
Tavlor-tryck "Rosor" 2 stycken
625
Slutpris50 SEK
Jie väggrelief keramik
626
Jie väggrelief keramik
Slutpris100 SEK
Olja på pannå "stilleben" okänd konstnär, signerad A. S-n 1926
627
SlutprisInga bud
Tavla, ramat konstverk, modernt
628
SlutprisInga bud
Piedestal gips/keramik
642
Piedestal gips/keramik
Slutpris175 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Dukat bord" signerad
681
Slutpris800 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
682
Slutpris1 800 SEK
Pierre Gusman olja på pannå, signerad
684
Slutpris125 SEK
Jompa Ljungström träskulptur, signerad Jompa 1977
661
Slutpris850 SEK
Mårth K olja på duk "stilleben# signerad 1959
685
Slutpris50 SEK
Mårth K olja på pannå, signerad 1968
686
SlutprisInga bud