Karl Tirén akvarell, signerad 1940
Slutpris650 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Jägaren" provtryck, signerad 1975
Slutpris3 000 SEK
Einar Svedin olja på duk "Jesus går på vatten till lärjungarna i båten" signerad E. Svedin
Slutpris4 600 SEK
Jan Bergström olja på duk "Båtar" signerad 1999
Slutpris275 SEK
Olja på pannå signerad Silfwerbrand
Slutpris225 SEK
Trätavla "Dr-Christinas-Chacht" signerad John
SlutprisInga bud
Tavla-tryck efter Joh Cardon "Anders Celsius"
SlutprisInga bud
Tavla-tryck efter Frans Lindberg "I bröllopsgården"
SlutprisInga bud
Per Larsson "Tecknar Lasse" akvarell, signerad 1978
Slutpris300 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris1 800 SEK
Tavla, bemålat trä "Jesus sista måltid" 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Tavla Gustaf VI Adolf
Tavla Gustaf VI Adolf
SlutprisInga bud
Elvis canvastryck
Elvis canvastryck
Slutpris50 SEK
Ursula Schütz litografi "Blankvatten" signerad
Slutpris100 SEK
Bror Ingemar olja på pannå, signerad -54
Slutpris125 SEK
Olja på pannå, otydlig signatur
SlutprisInga bud
Theddy Skog träsnitt "Katarina kyrka Stockholm"
Slutpris50 SEK
Jan Lundqvist provtryck, signerad
SlutprisInga bud
Lars Norrman färglitografi, signerad
Slutpris100 SEK
Färglitografi "I jorden samlar en kraft" otydlig signatur
Slutpris75 SEK
Annie Krokfors olja på pannå, signerad -48
Slutpris150 SEK
Koppartavla otydlig signatur
Koppartavla otydlig signatur
Slutpris50 SEK
Sture Meijer litografi, signerad -90
Slutpris100 SEK
Per Forsell fototryck "Linbodar Trolldalen Växbo" signerad 1966
Slutpris600 SEK
Maria Stensson olja på duk, signerad -77
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1947
Slutpris650 SEK
Otto Lindberg olja på duk "Fullriggare" signerad 1932
Slutpris2 000 SEK
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck Oscar II
Tavla-tryck Oscar II
Slutpris175 SEK
Albert Engström affisch
Albert Engström affisch
Slutpris450 SEK
Karta Gotland
Karta Gotland
SlutprisInga bud
Eric Lundgren olja på duk, signerad
Slutpris400 SEK
Skulptur "Par"
Skulptur "Par"
Slutpris700 SEK
E.G Leksell litografi "Kattlunds, Gotland" signerad 1961
SlutprisInga bud
Olja på duk osignerad, 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Erik Högberg olja på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Erik Olson Halmstadgruppen, komposition signerad 1955
Slutpris1 900 SEK
Olja på duk okänd konstnär, signerad SH
Slutpris50 SEK
Arne Öhden olja på pannå, signerad -65
SlutprisInga bud
Erik Högberg olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Ramade foton, 1 par
Ramade foton, 1 par
Slutpris50 SEK
Väggrya "Hälsingebock"
Väggrya "Hälsingebock"
Slutpris500 SEK
R. Chockolka Keramos Wien, figurin "hästar" 1900-tal
Slutpris950 SEK
Einar Carlsson olja på duk "Kortspelare" signerad
Slutpris200 SEK
Bertil Lindh litografi "Vinterhare" signerad
Slutpris250 SEK
Hans Ekvall färglitografi, signerad
SlutprisInga bud
Torbjörn Zetterholm träsnitt "Strandråg" signerad 1972
149
Slutpris75 SEK
Färgtryck
Färgtryck
SlutprisInga bud