Slutpris550 SEK
Bord Johansson design, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Skrivbord 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris750 SEK
Skrivbord 1930-1940 tal
Skrivbord 1930-1940 tal
Slutpris250 SEK
Sidobord 1950-1960 tal
Sidobord 1950-1960 tal
SlutprisInga bud
Ekskåp 1900-tal
Ekskåp 1900-tal
Slutpris800 SEK
Pinnstol 1960-1970 tal
Pinnstol 1960-1970 tal
Slutpris275 SEK
Jalusiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Slutpris50 SEK
Hörnskåp 1970-1980 tal
Hörnskåp 1970-1980 tal
Slutpris350 SEK
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Ståndskåp 1800-1900 tal
Ståndskåp 1800-1900 tal
Slutpris5 600 SEK
Skinnfåtölj med fotpall
Skinnfåtölj med fotpall
Slutpris125 SEK
Piedestal 1970-1980 tal
Piedestal 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Pardörrar 1900-talets första hälft
Slutpris1 500 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris75 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal
Stol teak, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Korgstol 1900-tal
Korgstol 1900-tal
Slutpris225 SEK
Skrivbord 1940-1950 tal
Skrivbord 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Kontorsstol 1930-1940 tal
Kontorsstol 1930-1940 tal
Slutpris450 SEK
Soffkrön sekelskiftet
Soffkrön sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Stol 1800-1900 tal
Stol 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Puderstol sekelskiftet
Puderstol sekelskiftet
Slutpris225 SEK
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris3 400 SEK
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Slutpris500 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal
Skrin allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Slutpris200 SEK
Stolar Edsbyverken, 1 par
Stolar Edsbyverken, 1 par
Slutpris500 SEK
Stolar 1 par, sekelskiftet
Stolar 1 par, sekelskiftet
SlutprisInga bud
Pall betsad furu, 1900-tal
Pall betsad furu, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Lådhurts 1900-tal
Lådhurts 1900-tal
Slutpris950 SEK
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Stokke kontorsstol
367
Stokke kontorsstol
Slutpris700 SEK
Bord med Perstorpsskiva
Bord med Perstorpsskiva
Slutpris50 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Slutpris650 SEK
Sängbord 1920-1930 tal
Sängbord 1920-1930 tal
Slutpris650 SEK
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slutpris600 SEK
Rökbord rokoko-stil
Rökbord rokoko-stil
Slutpris225 SEK
Skänk sekelskiftet
Skänk sekelskiftet
Slutpris350 SEK
Hylla metall
Hylla metall
Slutpris125 SEK
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Slutpris275 SEK
Pingisbord Monark
Pingisbord Monark
Slutpris750 SEK
Bord "Frisco" teak, design Folke Olsson Bra Bohag
Slutpris450 SEK
Piedestal rotting
404
Piedestal rotting
Slutpris450 SEK
Pall 1900-tal
Pall 1900-tal
Slutpris300 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK