Månadsauktion 2024-11-24

Visning Torsdag 21 November. 10:00-18:00.

Visning Lördag 23 November. 10:00-14:00.

Visning Söndag 24 November. 10:00-12:00.

Månadsauktion 2024-11-24
Inkludera avslutade föremål
3d 2h
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Startbud100 SEK
3d 2h
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Trädgårdsgrupp, 4 delar, 1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
3d 2h
Slagbord allmoge, 1800-tal
Slagbord allmoge, 1800-tal
Aktuellt bud800 SEK
3d 2h
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Startbud100 SEK
3d 2h
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Bokhyllesektioner teak, 1950-1960 tal
Aktuellt bud150 SEK
3d 2h
Soffbord + sidobord, 1970-1980 tal
Startbud100 SEK
3d 2h
Matbord med Perstorpsskiva, 1960-tal
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Röllakansmatta signerad ILS
Röllakansmatta signerad ILS
Aktuellt bud225 SEK
3d 2h
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
3d 2h
Pall furu, signerad T.V
Pall furu, signerad T.V
Startbud100 SEK
3d 2h
Serveringsvagn teak "Britta" design Evald Melander, 1950-1960 tal
Aktuellt bud300 SEK
3d 2h
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Matbord Barock-stil, 1900-tal
Startbud100 SEK
3d 2h
Möbelgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Bensinpump Gulf
Bensinpump Gulf
Aktuellt bud4 000 SEK
3d 2h
Reklamaffisch papp
Reklamaffisch papp
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Emaljskylt, BP Energol Motor Oil, med termometer, 1950-tal
Aktuellt bud3 200 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Tudor batteri service, 1960-tal
Aktuellt bud850 SEK
3d 2h
Plåtskylt, Parkering förbjuden
Startbud100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Persil, 1920-1930 tal
Aktuellt bud600 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Husqvarna Motorcyklar, 1950-tal
Aktuellt bud2 600 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Lösnummerförsäljning av Stockholms-tidningen
Aktuellt bud400 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Försäkringsbolaget Hero ömsesidigt
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Plåtskylt, Monark velocipeder, 1930-tal
Aktuellt bud550 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Norrlands hästförsäkring, ömsesidigt bolag
Aktuellt bud175 SEK
3d 2h
Plåtskylt, Mobiloil
Plåtskylt, Mobiloil
Aktuellt bud350 SEK
3d 2h
Plåtskylt, Alfa-Laval
Plåtskylt, Alfa-Laval
Startbud100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Obehöriga äga ej tillträde
Aktuellt bud150 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Livsfarlig ledning
81
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Plåtskylt, Coca Cola
Plåtskylt, Coca Cola
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Förbandslåda
Emaljskylt, Förbandslåda
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Järnskylt, hamnkapten
Järnskylt, hamnkapten
Aktuellt bud200 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Radiostation
Emaljskylt, Radiostation
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Metallskylt, Förbud
Metallskylt, Förbud
Aktuellt bud150 SEK
3d 2h
Skylt hårdplast, Bröderna Ohlsson Färila, med termometer
Startbud100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Brandpytsen
88
Emaljskylt, Brandpytsen
Aktuellt bud100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Castrol Motor Oil, med termometer
Aktuellt bud2 400 SEK
3d 2h
Emaljskylt med text
Emaljskylt med text
Startbud100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Esso, 1940-tal
Emaljskylt, Esso, 1940-tal
Aktuellt bud1 100 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Nordstjernan cyklar, 1920-1930 tal
92
Aktuellt bud500 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Eldfarligt upplag
93
Emaljskylt, Eldfarligt upplag
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Plåtskylt, Monark Velocipeder & Radio, 1920-1930 tal
94
Aktuellt bud1 200 SEK
3d 2h
Aktuellt bud125 SEK
3d 2h
Emaljskylt, Tvätta med tvätt-Björn, 1920-1930 tal
Aktuellt bud900 SEK