585
Gungstol sekelskiftet
Slutpris350 SEK
577
Matgrupp furu, Bjuråker
Slutpris100 SEK
586
Karmstol 1900-tal
Slutpris100 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Slutpris550 SEK
588
Pall 1950-1960 tal
Slutpris225 SEK
590
Pallar, 1 par
Slutpris175 SEK
591
Fåtölj 1970-1980 tal
Slutpris250 SEK
592
Syskrin 1940-tal
Slutpris50 SEK
593
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
594
Serveringsvagn 1970-1980 tal
Slutpris400 SEK
595
Hörnskåp/hängskåp s.k brännvinsskåp, 1800-tal
Slutpris350 SEK
596
Serveringsvagn 1970-1980 tal
Slutpris400 SEK
597
Hörnskåp/hängskåp 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
589
Tunna trä
Slutpris350 SEK
Tvättmaskin Cylinda Perfektion
Slutpris1 700 SEK
Spegel 1960-1970 tal
SlutprisInga bud
Tavla glas, med text
Slutpris225 SEK
601
Sideboard teak, 1950-1960 tal
Slutpris1 000 SEK
Sideboard teak, 1950-1960 tal
Slutpris2 800 SEK
606
Bord 1900-tal
Slutpris275 SEK
607
Skrivmaskin Halda, Åtvidabergs
SlutprisInga bud
608
Edsbyverken pinnstolar, 1 par
Slutpris100 SEK
609
Orgelpall 1900-tal
Slutpris300 SEK
611
Stolar Leksands-modell, 4 stycken, 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
612
Pinnstolar 6 stycken, 1900-tal
Slutpris400 SEK
613
Affärsvåg Lindells, gjutjärn
Slutpris225 SEK
614
Reda kryddhylla, 1940-1950 tal
Slutpris275 SEK
Väggur 1900-talets första hälft
Slutpris175 SEK
617
Docka 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
618
Ljusstakar malm, 1 par
Slutpris50 SEK
610
Soffa 1900-tal
Slutpris700 SEK
621
Banjo Duke
Slutpris650 SEK
622
Nyckelharpa 1970-1980 tal
Slutpris3 600 SEK
623
Herrgårdsur 1900-tal
Slutpris125 SEK
615
Slutpris250 SEK
625
Svagdricksflaska i träställning
SlutprisInga bud
626
Damejeanne
Slutpris275 SEK
627
Damejeanne i träställning
Slutpris125 SEK
628
Fiskedrag, wobblers 4 stycken
Slutpris300 SEK
629
Kniv
Slutpris225 SEK
630
Tekno Denmark, tankbil volvo "Shell"
Slutpris700 SEK
631
Stig Lindberg Gustavsberg, fiskfat
Slutpris500 SEK
632
Knivar, 2 stycken
Slutpris125 SEK
624
Fågelbur 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
633
Samlarbil Ford Shelby 1968, 1:18
Slutpris350 SEK
634
Samlarbil Ford Fairlane 1955, Crown Victoria, 1:18
Slutpris500 SEK
635
Plåtleksak bandtraktor, Japan
Slutpris50 SEK
619
Kandelabrar trä, 1 par
Slutpris550 SEK