585
Armbandsklocka, urtavla märkt SP
Slutpris75 SEK
586
Kniv Helle Norway
Slutpris400 SEK
Badkar med lejontassar, modern
Slutpris2 400 SEK
Kniv samearbete
Slutpris300 SEK
588
Marschallhållare smide, 1 par
Slutpris350 SEK
589
Paul Hoff Kosta Boda "En trygg värld" figuriner glas, 9 stycken
Slutpris550 SEK
591
Murano konstglas figurin, etikettmärkt
Slutpris75 SEK
592
Urna brons, Kina, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Blandare Moramega, Mora Armatur AB
Slutpris250 SEK
593
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
594
Skäktkniv Erik Gustav Kring, Å Norrala Hälsingland 1975
Slutpris350 SEK
595
Schackspel
Slutpris150 SEK
596
Gefle tvättset, 5 delar, 1900-talets första hälft
Slutpris275 SEK
597
Machete
Slutpris75 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, Barock-stil, 1800-1900 tal
Slutpris500 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Figurin porslin "Hästar" 1900-tal
Slutpris75 SEK
601
Piedestal porslin, Italien, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Skåp 1900-tal
Slutpris175 SEK
603
Gallerimatta vävd
Slutpris400 SEK
Äkta matta
Slutpris600 SEK
590
Brödburk + korg, bemålade
Slutpris225 SEK
606
Äkta matta
Slutpris75 SEK
607
Fritiof Strandberg olja på pannå, signerad 1948
Slutpris50 SEK
608
Folke Uppgren olja på pannå, signerad
Slutpris75 SEK
609
Kurt Ekman olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
610
Sven-Erik Lund olja på duk, signerad -88
Slutpris175 SEK
611
Hilding Mickelsson foto "Talltita" signerad
Slutpris450 SEK
612
Tennfat 2 stycken, 1800-tal
Slutpris300 SEK
613
Korkgolv Wicanders 16 m2
Slutpris1 600 SEK
615
Badmintonracket Kawasaki Graphite three
SlutprisInga bud
Järvsöstakar, 1 par
Slutpris650 SEK
618
Maja Fjärstad träsnitt "Blåsippor" signerad
Slutpris700 SEK
619
Eva Zetterwall färglitografi, signerad
Slutpris100 SEK
621
Pussel 3D "Game of Thrones"
Slutpris100 SEK
614
Fotoalbum + brevkortsalbum
Slutpris100 SEK
622
Pussel 3D "Big Ben"
Slutpris100 SEK
623
Leksaksbil Monster Truck, radiostyrd
Slutpris275 SEK
624
Luftgevär Excellent
Slutpris1 100 SEK
617
Maja Fjärstad träsnitt "Vilda Blommor" signerad
Slutpris750 SEK
625
Luftgevär, 2 stycken
Slutpris1 400 SEK
626
Gafflar silver, 10 stycken
Slutpris1 300 SEK
627
Granatsmycken, 8 delar
Slutpris1 700 SEK
628
Ringar, 8 stycken + örhängen, 1 par
Slutpris100 SEK
630
Pelle Engström träsnitt original "Skogskoja i Hälsingland" signerad
Slutpris100 SEK
631
Lim Johan tryck
Slutpris400 SEK
633
Parti filmisar, 220 stycken
Slutpris125 SEK
605
Äkta matta Orient
Slutpris1 100 SEK