Armbandsklocka, urtavla märkt SP
585
Slutpris75 SEK
Kniv Helle Norway
586
Kniv Helle Norway
Slutpris400 SEK
Badkar med lejontassar, modern
Slutpris2 400 SEK
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Slutpris300 SEK
Marschallhållare smide, 1 par
588
Marschallhållare smide, 1 par
Slutpris350 SEK
Paul Hoff Kosta Boda "En trygg värld" figuriner glas, 9 stycken
589
Slutpris550 SEK
Murano konstglas figurin, etikettmärkt
591
Slutpris75 SEK
Urna brons, Kina, 1800-tal
592
Urna brons, Kina, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Blandare Moramega, Mora Armatur AB
Slutpris250 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
593
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Skäktkniv Erik Gustav Kring, Å Norrala Hälsingland 1975
594
Slutpris350 SEK
Schackspel
595
Schackspel
Slutpris150 SEK
Gefle tvättset, 5 delar, 1900-talets första hälft
596
Slutpris275 SEK
Machete
597
Machete
Slutpris75 SEK
Ljusstakar mässing 1 par, Barock-stil, 1800-1900 tal
Slutpris500 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Figurin porslin "Hästar" 1900-tal
Slutpris75 SEK
Piedestal porslin, Italien, 1900-tal
601
Slutpris400 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Slutpris175 SEK
Gallerimatta vävd
603
Gallerimatta vävd
Slutpris400 SEK
Äkta matta
Äkta matta
Slutpris600 SEK
Brödburk + korg, bemålade
590
Brödburk + korg, bemålade
Slutpris225 SEK
Äkta matta
606
Äkta matta
Slutpris75 SEK
Fritiof Strandberg olja på pannå, signerad 1948
607
Slutpris50 SEK
Folke Uppgren olja på pannå, signerad
608
Slutpris75 SEK
Kurt Ekman olja på duk, signerad
609
SlutprisInga bud
Sven-Erik Lund olja på duk, signerad -88
610
Slutpris175 SEK
Hilding Mickelsson foto "Talltita" signerad
611
Slutpris450 SEK
Tennfat 2 stycken, 1800-tal
612
Tennfat 2 stycken, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Korkgolv Wicanders 16 m2
613
Korkgolv Wicanders 16 m2
Slutpris1 600 SEK
Badmintonracket Kawasaki Graphite three
615
SlutprisInga bud
Järvsöstakar, 1 par
Järvsöstakar, 1 par
Slutpris650 SEK
Maja Fjärstad träsnitt "Blåsippor" signerad
618
Slutpris700 SEK
Eva Zetterwall färglitografi, signerad
619
Slutpris100 SEK
Pussel 3D "Game of Thrones"
621
Pussel 3D "Game of Thrones"
Slutpris100 SEK
Fotoalbum + brevkortsalbum
614
Fotoalbum + brevkortsalbum
Slutpris100 SEK
Pussel 3D "Big Ben"
622
Pussel 3D "Big Ben"
Slutpris100 SEK
Leksaksbil Monster Truck, radiostyrd
623
Slutpris275 SEK
Luftgevär Excellent
624
Luftgevär Excellent
Slutpris1 100 SEK
Maja Fjärstad träsnitt "Vilda Blommor" signerad
617
Slutpris750 SEK
Luftgevär, 2 stycken
625
Luftgevär, 2 stycken
Slutpris1 400 SEK
Gafflar silver, 10 stycken
626
Gafflar silver, 10 stycken
Slutpris1 300 SEK
Granatsmycken, 8 delar
627
Granatsmycken, 8 delar
Slutpris1 700 SEK
Ringar, 8 stycken + örhängen, 1 par
628
Slutpris100 SEK
Pelle Engström träsnitt original "Skogskoja i Hälsingland" signerad
630
Slutpris100 SEK
Lim Johan tryck
631
Lim Johan tryck
Slutpris400 SEK
Parti filmisar, 220 stycken
633
Parti filmisar, 220 stycken
Slutpris125 SEK
Äkta matta Orient
605
Äkta matta Orient
Slutpris1 100 SEK