596 Gefle tvättset, 5 delar, 1900-talets första hälft

10091a_8dc910f3bdf8ce6_med.jpeg
  • 10091a_8dc910f3bdf8ce6_sm.jpeg
  • 10091b_8dc910f4a3534a7_sm.jpeg
  • 10091c_8dc910f4bf9318f_sm.jpeg
  • 10091d_8dc910f4d6d330c_sm.jpeg
  • 10091e_8dc910f4f283495_sm.jpeg
  • 10091f_8dc910f50d5086b_sm.jpeg
  • 10091g_8dc910f52ae3d11_sm.jpeg
  • 10091h_8dc910f54521684_sm.jpeg
  • 10091i_8dc910f55c5d2ce_sm.jpeg
  • 10091j_8dc910f574b90e8_sm.jpeg
  • 10091k_8dc910f58f31d57_sm.jpeg

Fat. Potta. Kanna. Tvättkopp. Vas.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK