- Folk ArtRensa filter
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris4 200 SEK
Skäktkniv Norrala Hälsingland, Allmoge, daterad 1847
Slutpris1 300 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris125 SEK
Stol s.k 12-stegsstol, allmoge 1800-tal
Slutpris75 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris225 SEK
Trästånka allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Tråg, allmoge 1800-tal + träskopa
Slutpris275 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Slutpris75 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
487
Stolar Leksands-modell, 3 stycken, allmoge 1800-tal
Slutpris550 SEK
541
Svepask allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
593
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Träkagge allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
727
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
750
Hyvel allmoge, 1800-tal
Slutpris850 SEK
757
Krönt trämått 2L, allmoge 1800-tal
Slutpris350 SEK
760
Väggskeppa trä, allmoge 1800-tal
Slutpris125 SEK
778
Krönt trämått 50L, allmoge 1800-tal
Slutpris450 SEK
803
Skrin allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK