487 Stolar Leksands-modell, 3 stycken, allmoge 1800-tal
2st med 8st ryggpinnar. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 85 cm.
1st med 7st ryggpinnar. Kopplade ben. Sitthöjd 45 cm, rygghöjd 88 cm.
- Skick:Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Sprickor.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |