Piedestaler rotting, 3 stycken
Final bid175 SEK
Piedestal rotting, 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Puff med lock
Puff med lock
Final bid150 SEK
Orgelpall, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
Spegel oval, 1900-tal
Spegel oval, 1900-tal
Final bid75 SEK
Soffa bambu
526
Soffa bambu
Final bid1,000 SEK
Bordsunderreden järn, 1 par, 1900-tal
Final bid2,400 SEK
Final bid2,200 SEK
Telefunken radiogrammofon, 9968 VG
533
Final bid50 SEK
Skåp 1 par, 1950-1960 tal
534
Skåp 1 par, 1950-1960 tal
Final bid125 SEK
Biblioteksstege metall, 1900-tal
528
Final bid1,400 SEK
Fåtölj 1970-1980 tal
Fåtölj 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Fåtölj 1980-tal
536
Fåtölj 1980-tal
Final bid50 SEK
Soffa Jugend-stil
537
Soffa Jugend-stil
Final bid125 SEK
531
Final bid250 SEK
Trädgårdsgrupp konstrotting "Ato Collection"
540
Final bid2,200 SEK
Skrivbord Engelsk stil
543
Skrivbord Engelsk stil
Final bid1,600 SEK
Fåtölj skinn, Chesterfield-stil
546
Final bid1,900 SEK
Stol rokoko-stil, 1970-tal
548
Stol rokoko-stil, 1970-tal
Final bid50 SEK
Pall furu, 1900-tal
549
Pall furu, 1900-tal
Final bid50 SEK
Gungstol 1900-tal
554
Gungstol 1900-tal
Final bid300 SEK
556
Final bid450 SEK
Sidobord-blombord gjutjärn, 1900-tal
558
Final bid3,400 SEK
Piedestal
559
Piedestal
Final bid150 SEK
Kamferkista Asien
560
Kamferkista Asien
Final bid600 SEK
Balkongbord
561
Balkongbord
Final bid75 SEK
Hörnhylla/skåp 1920-1930 tal
557
Hörnhylla/skåp 1920-1930 tal
Final bid200 SEK
Viking elevationssängar kontinental, 2 stycken
565
Final bid1,100 SEK
Byrå 3 lådor, modern
566
Byrå 3 lådor, modern
Herrbetjänt metall
Herrbetjänt metall
Final bid300 SEK
Sängbord 1 par, moderna
567
Sängbord 1 par, moderna
Final bid75 SEK
Klappstolar IKEA "Jeff" 6 stycken
568
Final bid350 SEK
Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal
555
Final bid2,200 SEK
Barskåp 1930-1940 tal
552
Barskåp 1930-1940 tal
Final bid5,000 SEK
Klädhängare
632
Klädhängare
Final bid175 SEK
Spegel 1980-1990 tal
633
Spegel 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
Piedestal 1900-tal
722
Piedestal 1900-tal
Sidobord 1900-tal
723
Sidobord 1900-tal
Final bid50 SEK
Tidningshylla 1950-1960 tal
725
Tidningshylla 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
Hylla string-modell, 1950-1960 tal
728
Final bid300 SEK
Trappstege trä
730
Trappstege trä
Final bid200 SEK
Telefonhylla 1950-1960 tal
724
Telefonhylla 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
Syskrin 1900-tal
732
Syskrin 1900-tal
Final bid275 SEK
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
734
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
Final bid350 SEK
Stolar 1 par, 1900-tal
737
Stolar 1 par, 1900-tal
Final bid75 SEK
Stolar 1 par, allmoge 1800-tal
738
Final bid50 SEK