- Furniture & MirrorsClear filters
Piedestaler rotting, 3 stycken
Final bid175 SEK
Piedestal rotting, 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Puff med lock
Final bid150 SEK
Orgelpall, 1900-talets första hälft
Final bid400 SEK
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
Spegel oval, 1900-tal
Final bid75 SEK
526
Soffa bambu
Final bid1,000 SEK
Bordsunderreden järn, 1 par, 1900-tal
Final bid2,400 SEK
Final bid2,200 SEK
533
Telefunken radiogrammofon, 9968 VG
Final bid50 SEK
534
Skåp 1 par, 1950-1960 tal
Final bid125 SEK
528
Biblioteksstege metall, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Fåtölj 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
536
Fåtölj 1980-tal
Final bid50 SEK
537
Soffa Jugend-stil
Final bid125 SEK
531
Final bid250 SEK
540
Trädgårdsgrupp konstrotting "Ato Collection"
Final bid2,200 SEK
543
Skrivbord Engelsk stil
Final bid1,600 SEK
546
Fåtölj skinn, Chesterfield-stil
Final bid1,900 SEK
548
Stol rokoko-stil, 1970-tal
Final bid50 SEK
549
Pall furu, 1900-tal
Final bid50 SEK
554
Gungstol 1900-tal
Final bid300 SEK
556
Final bid450 SEK
558
Sidobord-blombord gjutjärn, 1900-tal
Final bid3,400 SEK
559
Piedestal
Final bid150 SEK
560
Kamferkista Asien
Final bid600 SEK
561
Balkongbord
Final bid75 SEK
557
Hörnhylla/skåp 1920-1930 tal
Final bid200 SEK
565
Viking elevationssängar kontinental, 2 stycken
Final bid1,100 SEK
566
Byrå 3 lådor, modern
Herrbetjänt metall
Final bid300 SEK
567
Sängbord 1 par, moderna
Final bid75 SEK
568
Klappstolar IKEA "Jeff" 6 stycken
Final bid350 SEK
555
Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal
Final bid2,200 SEK
552
Barskåp 1930-1940 tal
Final bid5,000 SEK
632
Klädhängare
Final bid175 SEK
633
Spegel 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
722
Piedestal 1900-tal
723
Sidobord 1900-tal
Final bid50 SEK
725
Tidningshylla 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
728
Hylla string-modell, 1950-1960 tal
Final bid300 SEK
730
Trappstege trä
Final bid200 SEK
724
Telefonhylla 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
732
Syskrin 1900-tal
Final bid275 SEK
734
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
Final bid350 SEK
737
Stolar 1 par, 1900-tal
Final bid75 SEK
738
Stolar 1 par, allmoge 1800-tal
Final bid50 SEK