Bokskåp sekelskiftet
Bokskåp sekelskiftet
Final bid3,000 SEK
Byrå senbarock, 1700-talets mitt
Final bid1,000 SEK
Soffbord, H. Sundling för möbelbolaget Tranås, 1950-tal
Final bid1,500 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
Slagbord 1800-1900 tal
Final bid1,200 SEK
Industripallar 1 par, A/S F.L. Bie Köbenhavn
Final bid1,200 SEK
Pall, 1950-1960 tal
Pall, 1950-1960 tal
Final bid125 SEK
Stolar 1 par, 1900-tal
Stolar 1 par, 1900-tal
Final bid350 SEK
Snurrfåtölj 1950-1960 tal
Snurrfåtölj 1950-1960 tal
Final bid275 SEK
Stol s.k vändstol, 1800-tal
Stol s.k vändstol, 1800-tal
Final bid400 SEK
Sängbord 1900-tal
Sängbord 1900-tal
Final bid150 SEK
Skåp
Skåp
Final bid275 SEK
Sidobord 1 par, 1960-1970 tal
Sidobord 1 par, 1960-1970 tal
Final bid225 SEK
Byrå 3 lådor, 1900-tal
Byrå 3 lådor, 1900-tal
Final bid175 SEK
Stol Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid200 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal
Stol teak, 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
Kyrkbänk 1900-tal
Kyrkbänk 1900-tal
Final bid225 SEK
Chiffonjé 1900-tal
Chiffonjé 1900-tal
Final bid100 SEK
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Spegel 1940-1950 tal
Spegel 1940-1950 tal
Final bid450 SEK
Sidobord furu, 1900-tal
Sidobord furu, 1900-tal
Final bid225 SEK
Salongsbord 1800-1900 tal
Salongsbord 1800-1900 tal
Final bid2,800 SEK
Bord "Fjärilsvingar" 1930-1940 tal
Final bid500 SEK
Salongsbord sekelskiftet
Salongsbord sekelskiftet
Final bid225 SEK
Marmorpiedestal 1950-1960 tal
Marmorpiedestal 1950-1960 tal
Final bid275 SEK
Sidobord 1800-1900 tal
Sidobord 1800-1900 tal
Final bid50 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Final bid350 SEK
Soffbord & sidobord, moderna
Soffbord & sidobord, moderna
Final bid150 SEK
Stolar 3 stycken, sent 1800-tal
Final bid250 SEK
Fåtöljer Emma-stil, 1 par, 1930-1940 tal
Final bid450 SEK
Stolar 5 stycken, 1930-1940 tal
Final bid1,800 SEK
Vitrinskåp 1930-1940 tal
Vitrinskåp 1930-1940 tal
Final bid100 SEK
Bänk furu
Bänk furu
Final bid450 SEK
Blombänk 1940-1950 tal
Blombänk 1940-1950 tal
Final bid400 SEK
Trädgårdsstolar Gudhjem, 4 stycken
Final bid650 SEK
Sidobord sekelskiftet
Sidobord sekelskiftet
Final bid175 SEK
Trädgårdsstolar Jutlandia, 8 stycken
Final bid1,300 SEK
Bokhylla 1940-1950 tal
Bokhylla 1940-1950 tal
Final bid600 SEK
Trädgårdsgrupp furu, 4 delar
Trädgårdsgrupp furu, 4 delar
Final bid2,200 SEK
Klädskåp 1900-tal
Klädskåp 1900-tal
Final bid2,000 SEK
Byrå 3 lådor, Gustaviansk stil, 1900-tal
Final bid1,400 SEK
Stolar 12 stycken, 1920-1930 tal
105
Final bid2,200 SEK
Strandstolar-positionsstolar 2 stycken, 1950-1960 tal
Final bid175 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
Final bid100 SEK
Stol rokoko-stil, 1940-1950 tal
Final bid450 SEK
Spegel 1900-tal
Spegel 1900-tal
Final bid225 SEK
Pall teak, 1950-1960 tal
Pall teak, 1950-1960 tal
Final bid400 SEK
Spelbord rokoko-stil, 1970-1980 tal
Final bid200 SEK
Lådspegel s.k pigtittare, 1800-1900 tal
Final bid125 SEK