737 Stolar 1 par, 1900-tal

8589a_8dc64323d0e1e8a_med.jpeg
  • 8589a_8dc64323d0e1e8a_sm.jpeg
  • 8589b_8dc64323eb3e0e6_sm.jpeg
  • 8589c_8dc643240499654_sm.jpeg
  • 8589d_8dc6432420959bc_sm.jpeg
  • 8589e_8dc643243872845_sm.jpeg
  • 8589f_8dc64324502bcbc_sm.jpeg

Svarvade ryggpinnar. Svarvade, kopplade ben. Senare bemålade.

  • Condition:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Dimensions:Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 82 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK