543 Skrivbord Engelsk stil

8395a_8dc607a35b872f1_med.jpeg
  • 8395a_8dc607a35b872f1_sm.jpeg
  • 8395b_8dc607a37ad61e2_sm.jpeg
  • 8395c_8dc607a3a09544c_sm.jpeg
  • 8395d_8dc607a3bc68d36_sm.jpeg
  • 8395e_8dc607a3d4ba6c9_sm.jpeg
  • 8395f_8dc607a3ee8c342_sm.jpeg
  • 8395g_8dc607a40c0e17f_sm.jpeg
  • 8395h_8dc607a4257f1c1_sm.jpeg
  • 8395i_8dc607a44240d16_sm.jpeg
  • 8395j_8dc607a45e8ee63_sm.jpeg
  • 8395k_8dc607a47bcdf20_sm.jpeg
  • 8395l_8dc607a49d56e2a_sm.jpeg

Skinnklädd skiva med 3st lådor. 2st hurtsar vardera sida, med 3st lådor. Nyckel finns.

  • Condition:Bruksslitage. Skador. Repor.
  • Dimensions:H 78 cm, B 120 cm, D 60 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK