548 Stol rokoko-stil, 1970-tal

8400a_8dc607fec630ff5_med.jpeg
  • 8400a_8dc607fec630ff5_sm.jpeg
  • 8400b_8dc607fedacf808_sm.jpeg
  • 8400c_8dc607fef47b8c2_sm.jpeg
  • 8400d_8dc607ff0e4902e_sm.jpeg
  • 8400e_8dc607ff277fd33_sm.jpeg
  • 8400f_8dc607ff3d11d30_sm.jpeg
  • 8400g_8dc607ff51dd380_sm.jpeg
  • 8400h_8dc607ff6fe9bf4_sm.jpeg

Gjord till Söderhamns 350-års dag.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:Sitthöjd 40 cm, rygghöjd 83 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK