Blockhållare nysilver, Jugend-stil
Final bid100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Sparbanken" signerad
Final bid5,400 SEK
Rörstrand "Anna" mattallrikar, 2 stycken
Final bid75 SEK
Bohemia kristallglas, 12 stycken
Final bid200 SEK
Jubileumstallrikar Broberg, 2 stycken
Final bid75 SEK
Kassaskrin plåt + skrin
Kassaskrin plåt + skrin
Final bid50 SEK
Burkar retro, 5 stycken, 1970-tal
Final bid175 SEK
Fotglas, 6 stycken + karaff
Fotglas, 6 stycken + karaff
Final bid600 SEK
Ljusstakar metall 1 par, rokoko-stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Remmare, 11 stycken
Remmare, 11 stycken
Final bid350 SEK
Ljusstakar metall, 2 par
Ljusstakar metall, 2 par
Final bid100 SEK
Figuriner porslin "Hästar" Tyskland, 5 stycken
Final bid100 SEK
Figuriner "Hästar" 5 stycken + hund
Final bid225 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Prästkragarna" signerad
Final bid1,500 SEK
Gefle "Röd Rubin" 2 delar
Gefle "Röd Rubin" 2 delar
Final bid175 SEK
Ljusstakar nysilver 1 par, 1900-tal
Final bid75 SEK
Parti märken, med mera
Parti märken, med mera
Final bid100 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal
Skrin allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Olle Wiklund träskulptur, signerad OW 95
Final bid100 SEK
Servisdelar, 8 delar
Servisdelar, 8 delar
TV Panasonic 42"
TV Panasonic 42"
Final bid150 SEK
Diverse kryddservisdelar, import
Final bid50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "På Fäboden" provtryck, signerad
Final bid3,800 SEK
Serveringsbricka metall
Serveringsbricka metall
Final bid75 SEK
Karlskrona matservis, 53 delar
Final bid175 SEK
Diverse Afrikanska konstföremål, 7 delar
Final bid50 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Säl" signerad Lisa L Sweden
Final bid450 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Älg" signerad Lisa L Sweden
Final bid700 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Isbjörn" signerad Lisa L Sweden
Final bid650 SEK
Final bid175 SEK
Ljuskrona smide
Ljuskrona smide
Final bid50 SEK
Fågelstuga
Fågelstuga
Final bid450 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Gumma med ko" signerad
Final bid6,200 SEK
Lie med träskaft
Lie med träskaft
Garnvinda 1800-1900 tal
Garnvinda 1800-1900 tal
Final bid125 SEK
Rullator Dolomite Opal 200, inomhus
Final bid300 SEK
Cykel Kayoba Trance, 24"
Cykel Kayoba Trance, 24"
Final bid850 SEK
Görand Strandow akvarell, signerad 1996
Final bid125 SEK
Sängvärmare koppar, 1800-tal
Sängvärmare koppar, 1800-tal
Final bid75 SEK
Handspegel tenn, Swedish Grace, 1920-1930 tal
Final bid350 SEK
Bordslampor-fönsterlampor, 2 stycken
Final bid500 SEK
Dammsugare Volta Beetle, 1200W
Final bid275 SEK
Golvlampa "Hansson" Jysk, modern
Final bid50 SEK
DAO Spanien "Flicka med fågel"
Final bid100 SEK
Figuriner träsnidade, 3 stycken
Final bid750 SEK
Pärlhalsband + Halskedja sterlingsilver 925
Final bid100 SEK
Bordslampa-fönsterlampa Albastros Herna, Spanien
Final bid50 SEK
Rullator Lyfco, inomhus
Rullator Lyfco, inomhus
Final bid700 SEK