Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad_7377a_8dc443ee1753021_lg.jpeg
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Slutpris17 000 SEK
Gösta Bohm olja på pannå "Människor på vandring" signerad -40_7378a_8dc443fcb7ccbe2_lg.jpeg
Gösta Bohm olja på pannå "Människor på vandring" signerad -40
Slutpris1 800 SEK
H. Friefeldt akvareller "Söderhamnsmotiv" 2 stycken, signerade_6924a_8dc41ade46fc3bf_lg.jpeg
H. Friefeldt akvareller "Söderhamnsmotiv" 2 stycken, signerade
Slutpris75 SEK
Ella Fagerlund olja på pannå, signerad -51_6925a_8dc41ae05c1f775_lg.jpeg
Ella Fagerlund olja på pannå, signerad -51
Slutpris100 SEK
Harald Sandberg olja på duk, signerad -54_6926a_8dc41ae26161458_lg.jpeg
Harald Sandberg olja på duk, signerad -54
Slutpris200 SEK
A. Brunzell akvarell, signerad -82_6927a_8dc41ae3ce9e889_lg.jpeg
A. Brunzell akvarell, signerad -82
Slutpris125 SEK
Astrid Bergman Taube färglitografi, signerad -76_6929a_8dc41afe036dfa8_lg.jpeg
Astrid Bergman Taube färglitografi, signerad -76
Slutpris250 SEK
Gösta Bohm blandteknik, signerad -45_6930a_8dc41afff609f42_lg.jpeg
105
Gösta Bohm blandteknik, signerad -45
Slutpris200 SEK
Harald Sandberg olja på duk, signerad_6931a_8dc41b014152292_lg.jpeg
106
Harald Sandberg olja på duk, signerad
Slutpris200 SEK
Harald Sandberg olja på pannå, signerad -61_6932a_8dc41b034c5c318_lg.jpeg
Harald Sandberg olja på pannå, signerad -61
Slutpris200 SEK
Wilhelm Sjöholm olja på duk "Stilleben" signerad_6933a_8dc41b04f305a5f_lg.jpeg
108
Wilhelm Sjöholm olja på duk "Stilleben" signerad
Slutpris900 SEK
Johan Wiklund trärelief, signerad_6934a_8dc41b06b79b0d5_lg.jpeg
109
Johan Wiklund trärelief, signerad
Slutpris450 SEK
Träfigurin elefant, 1900-tal_6939a_8dc41b18d23399b_lg.jpeg
Träfigurin elefant, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Jie keramik väggreliefer, 2 stycken_6951a_8dc41b742f25dba_lg.jpeg
Jie keramik väggreliefer, 2 stycken
Slutpris100 SEK
Elsie Tapper akvarell "Kuling" signerad EeT_6928a_8dc41ae52cf104f_lg.jpeg
Elsie Tapper akvarell "Kuling" signerad EeT
Slutpris250 SEK
Rickard Fernqvist skissblock, 2 stycken_6988a_8dc41ca393f86c6_lg.jpeg
Rickard Fernqvist skissblock, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Åke Plantin etsning, signerad 1937_7031a_8dc41e1ca91c1fa_lg.jpeg
Åke Plantin etsning, signerad 1937
Slutpris50 SEK
Lasse Åberg tryck, osignerad_7071a_8dc427214c17d7f_lg.jpeg
Lasse Åberg tryck, osignerad
SlutprisInga bud
Träsnitt "Lappland" otydlig signatur_7072a_8dc42723105e7b5_lg.jpeg
Träsnitt "Lappland" otydlig signatur
SlutprisInga bud
Akvarell okänd konstnär, signerad_7074a_8dc42726bb54709_lg.jpeg
Akvarell okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Seth Svensson oljetryck "Kvinnoporträtt" _7077a_8dc427517f8894a_lg.jpeg
Seth Svensson oljetryck "Kvinnoporträtt"
Slutpris50 SEK
Lasse Åberg litografi, signerad_7078a_8dc4278c7d383ca_lg.jpeg
Lasse Åberg litografi, signerad
Slutpris275 SEK
Einar Svedin olja på duk, signerad_7079a_8dc4278e4b6df40_lg.jpeg
Einar Svedin olja på duk, signerad
Slutpris2 200 SEK
Olja på duk osignerad, sekelskiftet_7080a_8dc4279e0ab9fbd_lg.jpeg
Olja på duk osignerad, sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Landskap" signerad 1968_7081a_8dc427aa8a7e534_lg.jpeg
Gunnar Stenberg olja på duk "Landskap" signerad 1968
Slutpris225 SEK
Göran Strandow färglitografi "Flickskolan, Söderhamn" signerad -90_7073a_8dc42724dba2d0a_lg.jpeg
Göran Strandow färglitografi "Flickskolan, Söderhamn" signerad -90
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Aftonstämning" signerad 1964_7082a_8dc427ad9ce5de7_lg.jpeg
Gunnar Stenberg olja på duk "Aftonstämning" signerad 1964
Slutpris225 SEK
Akvarell signerad Liberti_7075a_8dc42727bd430c6_lg.jpeg
Akvarell signerad Liberti
Slutpris150 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7093a_8dc427d751e1103_lg.jpeg
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade
SlutprisInga bud
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7094a_8dc427d91c29755_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7095a_8dc427dad4b27c5_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7096a_8dc427dd9c8ac0f_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7097a_8dc427df66e185b_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade _7098a_8dc427e1b50e25c_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Ulf Esbjörnsson litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken, signerade -78_7099a_8dc427e42301c32_lg.jpeg
Ulf Esbjörnsson litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken, signerade -78
Slutpris100 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå_7100a_8dc427e7373cbbd_lg.jpeg
Valdemar Vennersten olja på pannå
SlutprisInga bud
Tavla glas "Royal Mail Steam Packet"_7102a_8dc427ea8057f92_lg.jpeg
Tavla glas "Royal Mail Steam Packet"
SlutprisInga bud
Ebbe Höglund olja på pannå "Flickansikte" signerad_7103a_8dc427ec10b0df2_lg.jpeg
Ebbe Höglund olja på pannå "Flickansikte" signerad
SlutprisInga bud
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad _7104a_8dc427ee533236c_lg.jpeg
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten krita på pannå, signerad_7105a_8dc427efe77559f_lg.jpeg
Valdemar Vennersten krita på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Fiskebodar" signerad_7106a_8dc427f1b7891f0_lg.jpeg
Edvin Bengtsson olja på duk "Fiskebodar" signerad
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad_7101a_8dc427e8e1760ea_lg.jpeg
Slutpris350 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad_7119a_8dc4280e617869a_lg.jpeg
Slutpris275 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad_7120a_8dc4280fd3ca199_lg.jpeg
Slutpris75 SEK
Valdemar Vennersten olja på duk, 2 stycken, signerade_7121a_8dc42811d692940_lg.jpeg
Valdemar Vennersten olja på duk, 2 stycken, signerade
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten olja på duk, 2 stycken, signerade_7122a_8dc428139fc116c_lg.jpeg
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten olja på duk, 2 stycken, signerade_7123a_8dc428155c66468_lg.jpeg
Slutpris150 SEK
Canvastavla_7125a_8dc42818c553c06_lg.jpeg
Canvastavla
Slutpris50 SEK