Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Slutpris17 000 SEK
Gösta Bohm olja på pannå "Människor på vandring" signerad -40
Slutpris1 800 SEK
H. Friefeldt akvareller "Söderhamnsmotiv" 2 stycken, signerade
Slutpris75 SEK
Ella Fagerlund olja på pannå, signerad -51
Slutpris100 SEK
Harald Sandberg olja på duk, signerad -54
Slutpris200 SEK
A. Brunzell akvarell, signerad -82
Slutpris125 SEK
Astrid Bergman Taube färglitografi, signerad -76
Slutpris250 SEK
Gösta Bohm blandteknik, signerad -45
105
Slutpris200 SEK
Harald Sandberg olja på duk, signerad
106
Slutpris200 SEK
Harald Sandberg olja på pannå, signerad -61
Slutpris200 SEK
Wilhelm Sjöholm olja på duk "Stilleben" signerad
108
Slutpris900 SEK
Johan Wiklund trärelief, signerad
109
Slutpris450 SEK
Träfigurin elefant, 1900-tal
Träfigurin elefant, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Jie keramik väggreliefer, 2 stycken
Slutpris100 SEK
Elsie Tapper akvarell "Kuling" signerad EeT
Slutpris250 SEK
Rickard Fernqvist skissblock, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Åke Plantin etsning, signerad 1937
Slutpris50 SEK
Lasse Åberg tryck, osignerad
Lasse Åberg tryck, osignerad
SlutprisInga bud
Träsnitt "Lappland" otydlig signatur
SlutprisInga bud
Akvarell okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Seth Svensson oljetryck "Kvinnoporträtt"
Slutpris50 SEK
Lasse Åberg litografi, signerad
Slutpris275 SEK
Einar Svedin olja på duk, signerad
Slutpris2 200 SEK
Olja på duk osignerad, sekelskiftet
Slutpris100 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Landskap" signerad 1968
Slutpris225 SEK
Göran Strandow färglitografi "Flickskolan, Söderhamn" signerad -90
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk "Aftonstämning" signerad 1964
Slutpris225 SEK
Akvarell signerad Liberti
Akvarell signerad Liberti
Slutpris150 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, 2 stycken, signerade
SlutprisInga bud
SlutprisInga bud
SlutprisInga bud
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Ulf Esbjörnsson litografier "Söderhamnsmotiv" 3 stycken, signerade -78
Slutpris100 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå
SlutprisInga bud
Tavla glas "Royal Mail Steam Packet"
SlutprisInga bud
Ebbe Höglund olja på pannå "Flickansikte" signerad
SlutprisInga bud
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Valdemar Vennersten krita på pannå, signerad
Slutpris100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Fiskebodar" signerad
Slutpris50 SEK
Slutpris350 SEK
Slutpris275 SEK
Slutpris75 SEK
Valdemar Vennersten olja på duk, 2 stycken, signerade
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Slutpris150 SEK
Canvastavla
Canvastavla
Slutpris50 SEK