107 Harald Sandberg olja på pannå, signerad -61

6932a_8dc41b034c5c318_med.jpeg
  • 6932a_8dc41b034c5c318_sm.jpeg
  • 6932b_8dc41b0370067b0_sm.jpeg
  • 6932c_8dc41b0393a4679_sm.jpeg
  • 6932d_8dc41b03bdaa666_sm.jpeg

  • Storlek:Ramad 70x60 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK